Olympus анонсував фотокамеру PEN E-PL2

257

Компанія Olympus випустила фотокамеру PEN E-PL2. Новинку відрізняє великий дисплей діагоналлю 3 дюйми, функція Фото гід» при зйомці HD-відео, зручна навігація по меню за допомогою керуючого диска, легкий і практично безшумний об’єктив M. ZUIKO DIGITAL 14-42 мм 1:3,5-5,6 II. Нова модель стандарту Мікро 4/3 від Olympus також радує око красивим дизайном. Вона стане підходящим вибором для сучасного покоління соціальних мереж – завдяки підтримці нового комунікаційного пристрою PENPAL, що використовує технологію Bluetooth.


Olympus PEN E-PL2

Користувачі можуть експериментувати з художніми фільтрами, включаючи новий фільтр «Драматична тональність», вибрати будь-який з 16 об’єктивів Мікро 4/3, трьох конвертерів (макро, риб’ячий очей і ширококутний), плюс 27 об’єктивів 4/3 і більше 500 інших об’єктивів (через адаптер). E-PL2 надійде в продаж в січні 2011.

Olympus PEN E-PL2
Olympus PEN E-PL2

Як і її попередниця, модель E-PL2 оснащена функцією «Фото гід», яка підказує недосвідченим користувачам способи отримання відмінних кадрів. Але тепер ця функція доступна і в режимі зйомки HD-відео. Нове керуюче колесо полегшує навігацію по меню, а великий дисплей з діагоналлю 3 дюйми і роздільною здатністю 460 тис. точок спрощує кадрування та перегляд. Ще одне покращення – підтримка карт пам’яті SDXC.

Olympus PEN E-PL2
Olympus PEN E-PL2

Нова функція «Художній фільтр II» дозволяє користувачам накладати на фільтри додаткові ефекти (Художня рамка, Пінхол і М’який фокус).

Olympus PEN E-PL2
Olympus PEN E-PL2

E-PL2 володіє чутливістю ISO до 6400, выдержкаами до 1/4000 секунди і серійною зйомкою зі швидкістю 3 кадри/сек. Ще одна особливість серії PEN – це вбудований стабілізатор зображення, який працює з будь-яким об’єктивом.

Olympus PEN E-PL2
Olympus PEN E-PL2

Крім усього перерахованого E-PL2 оснащена функціями, які вже стали стандартними для серії PEN: високошвидкісний Live MOS сенсор з роздільною здатністю 12,3 мегапікселів, мультиекспозиція для поєднання до трьох кадрів у форматі RAW і вбудованим спалахом.

Olympus PEN E-PL2
Olympus PEN E-PL2

Користувачі E-PL2 мають величезні можливості по розширенню функціональності своєї камери. Аксесуарний порт 2 відкриває новий світ творчих і мережевих можливостей з швидко зростаючим модельним рядом аксесуарів PEN. Наприклад, нове комунікаційне пристрій PENPAL підійде прихильникам Facebook та інших соціальних мереж. PENPAL сумісний з усіма камерами, обладнаними Аксессуарным портом 2. Він дозволяє користувачам одним натисненням кнопки передавати знімки безпосередньо з камери в комп’ютер або смартфон через Bluetooth. Також доступні такі аксесуари, як комплект адаптера мікрофона SEMA-1, оптичний і електронний видошукач і нова макро-спалах MAL-1 для освітлення при макрозйомці.

Olympus PEN E-PL2
Olympus PEN E-PL2

Olympus PEN E-PL2 надійде в продаж на початку січня 2011.