Olympus DP-20: цифровий диктофон із зручним управлінням

570

Olympus представив модель DP-20 – цифровий диктофон, користуватися яким простіше, ніж касетним. Шанувальники аналогових моделей не будуть розчаровані – DP-20 оснащений всім, що їм так подобалося в касетних диктофонах: повнорозмірний динамік для якісного відтворення, три великі кнопки для доступу до основних функцій, зручний дисплей і довга робота від батарей. Але DP-20 також пропонує і всі плюси цифрового формату, включаючи високу якість запису, яке не втрачається з роками, і можливість збереження необмеженої кількості диктовок без додаткових касет. Нова система календарного пошуку Olympus, наприклад, робить пошук файлів простим. Ще одна важлива функція для цінителів аналогових моделей – можливість точно знати, що залишився часом запису і заряд батареї. DP-20 надійде в продаж у вересні 2010.


Olympus DP-20

Модель DP-20 підтримує формат WMA, що забезпечує якість запису, що перевершує аналогові моделі. Але для користувачів мікрокасетних диктофонів важливим фактором є звичний дизайн – і вони без проблем розберуться з управлінням DP-20. Замість п’яти або шести кнопок, як у більшості цифрових диктофонів, на передній панелі DP-20 розмістилися звичні користувачам аналогових пристроїв три великі кнопки: «Відтворення», «Стоп» і «Запис». Інші органи управління також практичні. У більшості цифрових диктофонів користувачам доводиться пробиратися крізь «нетрі» меню, щоб активувати такі функції, як «Швидкість відтворення» і «Видалення». У DP-20 це зробити легко – за допомогою перемикача, розташованого на бічній стороні пристрою.

У старих аналогових моделях для пошуку потрібного запису користувач повинен був прочитати індексну карту і через вічко перевірити, як далеко отмоталась плівка. У DP-20 пошук цифрових файлів набагато простіше. Користувачі можуть сортувати файли за датою і потім знаходити їх за допомогою нової функції календарного пошуку.

DP-20 оснащений дисплеєм з діагоналлю 1,78 дюйма, який полегшує роботу з файлами. У цифрових диктофонах зазвичай використовують невеликий шрифт, який ускладнює огляд такої інформації, як ємність батареї і час запису, що залишився. Але на дисплеї DP-20 достатньо місця для великого шрифту і великих значків.

Під час запису доступні прості налаштування: шумозаглушення вкл. або викл, чутливість мікрофона висока або низька, якість звуку висока або низька. Диктофон працює від батареї до 50 годин, а вбудована пам’ять об’ємом 1 Гб забезпечує до 145 годин запису в стандартній якості.