Olympus представив диктофон для музики і мови

386

Olympus випустила новий лінійний РСМ диктофон в компактному корпусі. Будучи практично мобільного міні студією, модель LS-5 записує звук з якістю 24біт/96кГц PCM. Більш того, записані файли можна редагувати прямо в диктофоні одним натисненням кнопки. Вбудовану пам’ять можна розширити до 32 Гб за допомогою карт пам’яті SDHC), а одного заряду акумулятора вистачить на 23 години роботи. LS-5 у комплекті з ПЗ Olympus Sonority надійде в продаж у серпні 2010 року.

Функція Автозапис може допомогти в отриманні чистої, точного запису. З допомогою даної функції можна настроїти диктофон на автоматичне початок запису при досягненні певного рівня звуку, автоматичне відключення при ослабленні звуку. LS-5 оснащений низькочастотним фільтром і пропонує вибір із трьох режимів запису (Нормальний, Широкий і Зум) і трьох форматів запису (WMA, MP3 і WAV). Для багатоканального запису LS-5 оснащений подвійним тактовим генератором з частотою дискретизації 44.1 кГц і 48кГц.

LS-5 оснащений достатньою кількістю пам’яті для зберігання безлічі записів. 2 Гб вбудованої пам’яті можна розширити до 32 Гб за допомогою карт пам’яті SDHC. Для максимально ефективного використання пам’яті користувачі можуть розділяти, частково видаляти і переміщати файли між вбудованою пам’яттю і картою пам’яті SD. Також диктофон дозволяє встановлювати індексні мітки під час запису і відтворення для швидкого доступу до зазначених частин файлу. Поставляється в комплекті З Olympus Sonority допоможе користувачам зберегти файли в різні папки на ПК або Mac, де їх можна розділити, позначити, індексувати, частково видалити або розсортувати. ЗА Sonority підтримує автоматичне оновлення і такі веб-сервіси, як новинні стрічки RSS та подкасти. Розширити функціональність можна за допомогою додаткових оновлень, які доступні для покупки онлайн. Оновлення Sonority Plus додає підтримку запису CD і кодування в MP3, а плагіни для редагування музики додають підтримку багатоканальних файлів, і дозволять користувачам редагувати файли за допомогою будь-якого з 20 розширених ефектів.