Olympus випустила компактну модель з обєктивом ZUIKO – XZ-1

488

Olympus випустив нова модель фотокамери XZ-1. XZ-1 стане підходящим вибором для досвідчених аматорів і професійних фотографів, які шукають другу камеру.


Olympus XZ-1

Модель відрізняє великий сенсор CCD з високою чутливістю, потужний графічний процесор TruePic V і об’єктив i.ZUIKO DIGITAL 1:1,8-2,5.

Olympus XZ-1
Olympus XZ-1

XZ-1 – перша компактна камера, оснащена об’єктивом марки ZUIKO. Нова модель також сумісна з постійно зростаючим асортиментом аксесуарів серії Olympus PEN. Користувачам доступні зовнішній спалах, видошукач або зовнішній стерео мікрофон.

Olympus XZ-1
Olympus XZ-1

XZ-1 доступна в двох кольорах: матовий чорний і лакований білий. Камера оснащена великим OLED дисплеєм з діагоналлю 3 дюйми. Вона надійде у продаж в січні 2011.

Olympus XZ-1
Olympus XZ-1

Спільна робота об’єктива, процесора і 10-мегапіксельного сенсора, доповнена новими функціями, що дозволяє XZ-1 робити якісні знімки навіть при поганому освітленні. Модель також відрізняється наявністю подвійної стабілізації зображення, чутливістю ISO 6400 і підсвічування автофокуса.

Olympus XZ-1
Olympus XZ-1

XZ-1 також відмінно справляється зі зйомкою і при дуже яскравому освітленні. Затвор цієї моделі здатний відпрацювати швидку для компактних камер витримку – 1/2000 секунди, що знижує ризик переекспозиції при зйомці на яскравому сонці.

Досвідченим користувачам, які люблять налаштовувати все вручну, сподобається керуюче кільце на об’єктиві і колесо меню, що забезпечують професійну налаштування ручних режимів (P/A/S/M). Також вони оцінять підтримку RAW, різні формати кадру і шість художніх фільтрів, що працюють навіть при зйомці відео. А такі функції, як супер макро, бездротове управління спалахами і високошвидкісний автофокус роблять творчий процес ще більш простим і зручним.

Olympus XZ-1 надійде в продаж в січні 2011.