Olympus випустив професійний диктофон DS-2800

420

Компанія Olympus випустила цифровий диктофон Olympus DS-2800. Нова модель від Olympus оснащена бічним перемикачем, який став популярний в моделі DS-5000. Зручне управління, тонкий металевий корпус і великий обсяг пам’яті дозволяють бізнес-користувачам швидко записувати замітки, інтерв’ю або зустрічі (до 100 годин запису). Користувачі можуть зберігати свої записи в п’яти папках (до 200 файлів у папці) на поставляється в комплекті з картою пам’яті SD об’ємом 2 Гб. Диктування зберігаються у форматі DSS Pro, а для максимальної якості запису можна вибрати формат QP. Великий дисплей з підсвічуванням в поєднанні з перемикачем роблять управління і навігацію по меню простим і комфортним. Диктофон можна підключати до ПК або Mac через USB порт. Обробку звукових файлів візьме на себе поставляється в комплекті з диктофоном ЗА DSS Player. Модель DS-2800 надійде в продаж у вересні 2010 року.


Olympus DS-2800

П’ять папок (до 200 файлів у папці) забезпечують високу гнучкість сортування диктовок. Користувачі можуть записувати цілі зустрічі, лекції або конференції, відзначаючи найбільш важливі місця індексними мітками (до 32 міток на файл). Диктофон комплектується картою пам’яті SD об’ємом 2 Гб і підтримує карти пам’яті до 16 Гб. 2 Гб вистачить на 312 годин запису в режимі SP. Модель DS-2800 економічна, вона забезпечує до 32 годин запису в режимі SP на одному комплекті акумуляторів.

Поставляється в комплекті з моделлю DS-2800 ЗА DSS Player забезпечує просту завантаження файлів на ПК або Mac, сортування і відтворення.

Модель DS-2800 розроблена для використання з транскрипції комплек-те AS-2400 від Olympus. В комплект входять DSS Player Standard Модуль транс-крипции, ножний перемикач і головний стерео гарнітура. Це забезпечує просту транскрипцію диктовок у форматі DSS, коригування розпізнавання голосу і просту передачу файлів з диктофона в офіс секретаря. Файли можна позначати відповідно до їх важливості і прослуховувати в будь-який час.