Оновлення ігрової консолі xbox series s з’явиться в 2022 році

9

Компанія microsoft може оновити ігрову консоль xbox series s раніше, ніж зробить це з моделлю xbox series x. Імовірно, вони повинні отримати новий apu від amd на техпроцесі 6 нм. Інсайдер опублікував відомості про консолі sony і microsoft чергового покоління, які конкурують один з одним за потенційних покупців.

Microsoft може почати оновлення з xbox series s. Вона буде протистояти моделі playstation 5 slim, яка повинна з’явитися тоді ж в кінці 2022 року. Специфікації повинні зрости в порівнянні з існуючою консоллю xbox series s.

Причиною такої ранньої появи оновленого варіанту консолі може бути більш високий рівень підключення до сервісу xbox game pass серед власників xbox series s в порівнянні з xbox series x. Бренд xbox використовується як сервіс з щомісячною підпискою. Нова консоль призведе до зниження цін на існуючу приблизно до $189–$249. Це повинно залучити до неї покупців і збільшити число користувачів сервісу xbox.

Вартість нової microsoft xbox series s може становити менше $350, що нижче в порівнянні з playstation 5. У процесорі можуть застосовуватися всі 24 обчислювальних блоку rdna 2. Зараз їх частина відключена, але удосконалення технологічного процесу підвищує ефективність чіпів і їх тактові частоти.

У існуючої xbox series s продуктивність становить 4 tflops, в майбутньому це значення може перевершити 5 tflops. Аналогічне оновлення xbox series x може трапитися наприкінці 2023 року.