Опублікована дорожня карта apple silicon до першої половини 2023 року

30

Тайванське видання taiwanese commercial times розкрило окремі деталі дорожньої карти apple, згідно з якою компанія планує оновлювати свої чіпсети кожні 18 місяців. Терміни оновлення самих пристроїв-iphone і apple watch-залишаться щорічними.

Як випливає з опублікованого матеріалу, нове покоління мікросхем apple m2 має з’явитися в другій половині 2022 року. Нові моделі будуть носити кодове найменування staten.

Їх модернізовані версії, поліпшені за результатами зворотного зв’язку і з урахуванням нових розробок, отримають назви “m2 pro»і “m2 max”. В їх основі буде використана нова архітектура під назвою rhodes; лінійка чіпсетів з новою архітектурою отримає назву m2x. Чіпсети m2 pro і m2 max стануть першими зразками нової розробки. Вони будуть відрізнятися між собою установкою різних графічних ядер. Всі чіпсети apple серії m2 виявляться виконані на базі 4-нм техпроцесу. Очікується, що випуск м2 pro і м2 max відбудеться в першій половині 2023 року.

Через 18 місяців після цього вийдуть чіпсети нової серії m3. Імовірно, їх виробництво розмістять в tsmc, а для випуску буде застосовуватися 3-нм техпроцес tsmc.

Ходять чутки, що наступного покоління комп’ютерів mac від apple також не доведеться довго чекати. Навесні 2022 року повинен з’явитися новий 27-дюймовий комп’ютер imac з дисплеєм на mini-led, новим дизайном і підтримкою преміум-технології promotion від apple, яка подвоює частоту оновлення екрану з 60 до 120 кадр/сек. Поява нового модернізованого ноутбука macbook air очікується в другій половині 2022 року.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих процесорів для ігор . Вибрати кращий процесор для ігор непросто – для кого-то кращим може бути найдоступніший процесор, для інших – найпродуктивніший. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращий процесор для ігор в будь – якій ціновій категорії-від $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті “кращий процесор для ігор : поточний аналіз ринку”.

читайте також: