Опубліковані фото невишедшего планшета microsoft surface neo (5 фото)

26

Компанія microsoft останні кілька років презентувала величезну кількість нових високотехнологічних пристроїв: від масивного surface studio до складного смартфона surface duo з двома дисплеями. Тим часом не всі апаратні продукти вийшли на ринок, одним з таких пристроїв став планшет surface neo з двома екранами, який повинен був працювати під операційною системою windows 10x, розробка якої була припинена на початку 2021 року, а окремі напрацювання з цієї ос були інтегровані в нинішню систему windows 11.

Представлений ще в 2019 році surface neo неодноразово відкладався і врешті-решт так і не був запущений в серійне виробництво. Планшет з двома екранами surface neo призначався для запуску однієї програми відразу на два дисплеї і для роботи в роздільному режимі з різними додатками на кожному екрані. Крім того був передбачений варіант «перетворення» пристрою на подобу ноутбука, коли в нижній частині розміщувалася клавіатура.

Тепер макс вайнбах, відомий інсайдер і репортер android police, показав в twitter фотографії прототипу surface neo, що потрапив в його руки, з відсутніми екранами. На внутрішніх компонентах, зокрема на акумуляторах, видно напис ” прототип. Не для продажу”» залишки розбитих екранів свідчать про те, що прототип міг у минулому нормально працювати. Вайнбах планує в найближчому майбутньому підшукати екрани необхідної величини (9 дюймів) і відновити працездатність прототипу microsoft surface neo.

Maxwinebach