Oregon Scientific випустила годинник з кардиомонитором

432

Компанія Oregon Scientific представила на світовому ринку модель наручного годинника SE833. Нова модель є продовженням колекції наручних годин для занять спортом і фітнесом.

Модель SE833 відрізняється розширеним функціоналом для моніторингу, аналізу та контролю фізичного стану протягом усього часу тренувального процесу. Наручний годинник оснащені спеціальною інтелектуальної програмою контролю навантажень (Smart Training Program), що дозволяє стежити за тренувальним процесом. При цьому вони здатні відображати, порівнювати і контролювати показники декількох користувачів.

Oregon Scientific SE833

Отримані під час тренування дані зберігаються в пам’яті наручних годин, після чого їх можна бездротовим способом завантажити на комп’ютер для подальшого аналізу і підготовки спеціальних звітів, в яких наочно представлені зміни фізичного стану. У комплекті з ними йдуть спеціальний USB-донгл для зв’язку з комп’ютером, а також програмне забезпечення для обробки та підготовки статистики на підставі завантажених даних.

Свідчення про частоті серцевих скорочень передаються бездротовим способом з водонепроникного нагрудного пояса на наручний годинник, які мають водостійкість до 50 м. При необхідності можна включити звуковий сигнал, що попереджає, коли частота серцевого ритму досягне заданої межі. Модель SE833 здатна вимірювати кількість витрачених калорій і спаленого жиру, а також швидкість і подолану відстань. У комплекті з годинником поставляється спеціальне кріплення, що дозволяє швидко закріпити їх на кермі велосипеда.