ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ НА ВЕСІЛЛЯ: ЩО ВИБРАТИ?

7-1-2018

В очікуванні радісної події майбутні молодята задаються багатьма питаннями, серед них важливий – як вибрати авто на весілля. Все залежить від ваших смаків, а також наявного бюджету. Крім того, весілля зажадає декількох автомобілів, і всі вони призначені для різних категорій» пасажирів. Якщо Ви плануете гарне весілля , то рекомендую замовити весільний кортеж у Львові

Головне авто свята – це, звичайно, авто нареченого та нареченої. Кращим варіантом буде машина представницького класу. Навіть якщо фінанси не так багато, варто витратитися на хороше авто для молодих, адже спогади про весілля залишаються на все життя. В останні роки на вітчизняному ринку з’явилися лімузини, які здаються в оренду, в тому числі і для весіль. Лімузин, мабуть, ідеальна машина в цьому випадку. Деякі моделі таких автомобілів можуть вмістити не тільки винуватців торжества, але і свідків, а також близьких друзів молодої пари. На лімузині дуже приємно і комфортно здійснювати традиційну весільну прогулянку, він привертає увагу, стане гідним «героєм» святковій фотосесії.

Свідки можуть подорожувати разом з молодятами, якщо місткість дозволяє, так і в окремій машині. Модель вибирається, звичайно ж, скромніше, але і тут варто подумати про престиж.

Не можна забувати і про гостей: для них краще всього підійде комфортабельний мікроавтобус. Крім зовнішнього вигляду, він повинен бути зручним. Перевірте, щоб сидіння були з підголовниками, щоб проходи мали достатню ширину, оцініть вентиляцію або опалення салону, в залежності від погодних умов. Гостям повинно бути добре в автобусі, який ви для них приготували.