Освітлена квартира: поради для всіх кімнат

270

Купівля землі під будівництво на увазі те, що проект майбутнього будинку повинен бути продуманий до дрібниць. Якщо нове житло буде включати безліч різних кімнат, подбати про їх освітленості потрібно ще до того, як Ви їдете туди.

Робоча зона

Наприклад, у кабінеті освітленість і правильне розташування світильників і люстр грають ключове значення. Адже від цього аспекту буде залежати здоров’я очей, працездатність та загальна задоволеність від творчого і ділового процесу господаря кабінету. Робота за комп’ютером сьогодні стала ключовою ланкою практично в будь-якій професії. Не потрібно забувати, що світло від монітора недостатній для очей. Обов’язково має бути включено загальне освітлення. Подбайте про те, щоб на моніторі не було ніяких відсвітів і відблисків від ламп. Допоможе в цьому правильне розташування настінних світильників: на обох стінах, таким чином досягається ефект рівномірної освітленості приміщення.

Освітлення для малюків

Якщо в будинку передбачається дитяча кімната, то не слід думати, що зір дитини чимось відрізняється від зору дорослих. Якщо малюк ще не ходить у школу і не робить уроки, це не означає, що ступінь освітленості дитячої кімнати повинна бути нижче. Якщо у батьків з’явилася ідея створити справжній замок в дитячій кімнаті для своєї маленької принцеси або маленького принца, то за світильником або лампою потрібно неодмінно відправитися в магазин кришталевих люстр. Продавці обов’язково допоможуть вибрати щось таке незвичайне, від якого буде просто захоплювати дух. Тільки уявіть, скільки відблисків на стелі буде від кришталевого обрамлення люстри! Як у казковому палаці! А якщо карапуз тільки-тільки почав ходити, подбайте про його безпеку. Світильники розміщуйте на такому рівні, щоб дитина не зміг їх дістати. Буде краще, якщо вони будуть бездротовими, тоді не потрібно буде турбуватися і про доступність розеток.

Затишок у спальні

Самотність у спальні повинна порушуватися яскравим, що б’є в очі світлом. Тому продумайте м’яке ненав’язливе освітлення, яке буде тільки розсіювати світло по поверхні стелі. Якщо улюбленим заняттям перед сном є читання, тоді варто подумати над якимось джерелом світла в головах ліжка. Вирушайте за покупкою бра в магазин, що надає широкий вибір продукції, тоді Ви зможете підібрати оригінальний світильник, переглянувши весь асортимент. Якщо віддаєте перевагу настільній лампі, тоді розташуйте її прямо на прікроватной тумбочці. Що може бути приємніше, ніж заснути за улюбленою книгою після насиченого робочого дня?

*На правах реклами