Packard Bell анонсував нові нетбуки dot dot u a і

539

Packard Bell анонсувала випуск нових нетбуків dot a і dot u. 11,6-дюймові dot a і dot u відрізняються витонченістю і простотою. Нетбуки і dot dot u a мають елегантну сріблясту кришку і опору для рук, а нетбуки dot a також пропонуються в енергійному червоному кольорі.

Сенсорна панель з підтримкою одночасних натискань підходить для прокручування, повертання зображень, масштабування і пошуку одним рухом пальця.

Одним натисканням кнопки Packard Bell Social Networks ви можете миттєво заходити на будь-які сайти соціальних мереж, включаючи Facebook, YouTube і Flickr, з допомогою стильної і зручної панелі в правій частині екрана. Тепер не треба навіть відкривати браузер з робочого столу ви можете миттєво публікувати повідомлення, грати, оновлювати дані свого облікового запису, переглядати фотографії і відео і спілкуватися з друзями.

Нетбуки dot a і dot u також оснащені вбудованою веб-камерою з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя і мікрофоном, з допомогою яких ви можете вести відеочати з друзями і родичами.

Нетбуки dot a використовують новітню технологію AMD для сверхплоских ноутбуків в поєднанні з різними процесорами AMD і відеокартами ATI Mobility Radeon HD 4225.

Нетбуки dot u оснащені новітніми мобільними процесорами Intel Core і відеокартами Intel HD graphics.

Літій-іонна батарея забезпечує до 8 годин автономної роботи.

Завдяки наявності порту HDMI, ці нетбуки підтримують передачу аудіо і відео та перегляд з високим дозволом на периферійних пристроях.

Нетбуки dot підходять для редагування фото і відео і пропонує розширені можливості зберігання та обміну файлами: зокрема, жорсткий диск об’ємом до 640 Гб, універсальний пристрій для читання карт і повна версія Adobe Photoshop Elements 7.

Нетбуки dot a і dot u з’являться у продажу в Росії у вересні поточного року.