Packard Bell анонсував новий стильний компютер

386

Packard Bell випустив новий ПК ,strong>ixtreme. Елегантний корпус моделі відрізняється плавними лініями з чорною глянсовою обробкою. Біле підсвічування підкреслює глибину ліній і логотип PB на передній панелі. Підсвічування можна включати і вимикати одним натисненням кнопки.

Тепер користувач може зберігати і переглядати ще більшу кількість фотографій: одним натисканням кнопки можна почати перегляд фотографій у вигляді слайд-шоу.

Ви можете з легкістю публікувати свої фотографії та відео в соціальних мережах за допомогою програмного забезпечення CyberLink MediaShow 5. Повна версія програмного забезпечення Adobe Photoshop Elements 8 дозволяє редагувати фотографії і відео.

Завдяки кнопці автоматичного резервного копіювання, розташованою у верхній частині корпусу, ви можете бути впевнені в збереженні ваших даних.

Встановлений на пристроях Packard Bell ixtreme пакет програмного забезпечення PB пропонує різні варіанти резервного копіювання особистих даних в додаток до функції автоматичного резервного копіювання файлів і папок – за запитом або за розкладом.

Для зручності передачі даних на ПК цифрові рамки Packard Bell ixtreme оснащені зручною мультимедійної підставкою для підключення та розміщення на ній цифрових пристроїв. Цей невеликий виступ у верхній частині корпусу підходить для підключення фотоапарата, MP3 плеєра або відеокамери і завантаження даних. Проводу можна протягнути і приховати під кришкою задній панелі у верхній частині корпусу.

Зручно розташовані на передній панелі роз’єми (USB 2.0, роз’єми для навушників і мікрофона, універсальний пристрій для читання карт «multi-in-1») дозволяють зануритися в світ розваг і з легкістю обмінюватися мультимедійними даними.

Комп’ютери Packard Bell ixtreme оснащені процесорами Intel Core другого покоління на основі технології Intel Turbo Boost 2.0. Крім того, пристрої серії Packard Bell ixtreme можуть бути оснащені новітніми процесорами AMD.

Пристрої Packard Bell ixtreme з підтримкою 3D ефектів обладнані відеокартою NVIDIA GeForce GT400 останнього покоління і портом HDMI 1.4 або новітньої відеокартою AMD Radeon HD 6000.

Нові моделі Packard Bell ixtreme також підходять для читання і запису DVD або для перегляду фільмів у форматі Blu-ray Модель з двома портами USB 3.0 дозволяє здійснювати резервне копіювання і обмін даними в десять разів швидше в порівнянні з іншими аналогічними пристроями.

Ці пристрої можуть бути оснащені трьома жорсткими дисками з можливістю швидкої заміни і загальним обсягом до 6 Тб.

Нові моделі Packard Bell ixtreme з’являться в магазинах у січні 2011 року за попередньою ціною від 30 тис. руб.