Packard Bell EasyNote M: ноутбуки для повсякденних задач

529

Packard Bell випустив на ринок нові ноутбуки Packard Bell EasyNote серії M, які являють собою комплексне рішення для виконання повсякденних завдань.


Packard Bell EasyNote NM

14-дюймовий EasyNote NM з широким екраном – це хороший вибір, якщо головною вимогою є портативність, в той час як 15,6-дюймовий EasyNote TM більше підходить для використання вдома і в офісі, і в дорозі. 17,3-дюймовий EasyNote LM забезпечує високу продуктивність і можливості кінотеатру в портативному корпусі.

Ноутбуки Packard Bell EasyNote серії M пропонуються в чотирьох варіантах кольору: сріблястий (Silk Silver), чорний (NightSky Black) і білий (Starlight White) – для тих, хто віддає перевагу стриману елегантність. Червоний колір (Cashmere Red) відмінно підійде активним людям. Матова поверхня забезпечує відсутність слідів пальців.

Packard Bell EasyNote TM
Packard Bell EasyNote TM

Додаток Packard Bell Social Networks ” забезпечує єдиний доступ до трьох найбільш популярним соціальним мережам одним натисканням клавіші Packard Bell Social Networks.

При натисканні цієї клавіші з правого боку екрану відкривається бічна панель, за допомогою якої ви можете повністю відкрити програму або тільки невелику смугу для отримання інформації в реальному часі з сайтів соціальних мереж.

Packard Bell EasyNote LM
Packard Bell EasyNote LM

Додаток Packard Bell Social Networks дозволяє миттєво публікувати повідомлення прямо з робочого столу, а також грати, оновлювати профіль, переглядати фотографії та відео, обмінюватися ними з друзями і спілкуватися через Інтернет.

Вбудована веб-камера і мікрофон дозволяють вести відеочати з високим дозволом і залишатися завжди на зв’язку.

Ноутбуки EasyNote M відрізняються простотою, стилем і зручністю у використанні. Клавіатура з цифровою панеллю і сенсорна панель з підтримкою одночасних натискань забезпечують простоту і ефективність роботи.

Клавіші керування дозволяють здійснювати відтворення, зупинку, перехід до наступного або попереднього елемента у процесі відтворення музичних композицій або відео. Сенсорна панель з підтримкою одночасних натискань забезпечує швидку навігацію і дозволяє з легкістю збільшувати або зменшувати розмір зображення, здійснювати пошук фотографій, веб-сайтів і документів за допомогою двох пальців.

Широкий РК-дисплей Diamond View з високим дозволом і співвідношенням сторін 16:9 в поєднанні з приводом Blu-ray Disc або DVD забезпечують високу якість з ефектом кінотеатру. Завдяки роз’єму HDMI, користувачі можуть дивитися ТБ з високою роздільною здатністю через ноутбук.

Ноутбуки Packard Bell EasyNote M оснащені процесорами Intel Core, пам’яттю RAM об’ємом до 8 Гб, дискретною відеокартою Nvidia або ATI, об’ємом для зберігання даних до 640 Гб і повною версією Adobe Photoshop Elements 7.

Ноутбуки Packard Bell EasyNote M з’являться в роздрібному продажі в квітні.