Packard Bell EasyNote TM: 15,6-дюймовий ноутбук

473

Packard Bell випустила новий ноутбук EasyNote TM. 15,6-дюймовий ноутбук Packard Bell EasyNote TM з широким РК-дисплеєм формату 16:9 оснащений новітніми процесорами 2010 Intel Core – від Intel Corei3 до Intel Core i7 – і пам’яттю RAM об’ємом до 8 Гб. Всі ноутбуки Packard Bell EasyNote TM мають вихідний роз’єм Full HD для максимальної якості зображення на зовнішньому пристрої, привід для дисків Blu-ray (для окремих моделей), і відеокарти ATI або Nvidia. Ще більше цікавихнови на сайті http://fledur.org.ua


Packard Bell EasyNote TM

Для зручного перегляду фотографій ноутбуки Packard Bell EasyNote TM оснащені універсальним пристроєм для читання карт, великим об’ємом вільного простору для зберігання даних – до 640 Гб – і повною версією Adobe Photoshop Elements 8.

Ноутбуки Packard Bell EasyNote TM забезпечує єдиний доступ до всіх популярних соціальних мереж за допомогою програми Packard Bell Social Networks.
Одне натискання клавіші Packard Bell Social Networks на ноутбуці – і на екрані з’являється панель. Вбудована веб-камера і мікрофон дозволяють вести відеочати з високим дозволом і залишатися завжди на зв’язку.

Ноутбуки Packard Bell EasyNote TM пропонуються в чотирьох кольорах: сріблястий (Silk Silver), чорний (NightSky Black) і білий (Starlight White) – для тих, хто віддає перевагу стриману елегантність. Червоний колір (Cashmere Red) підійде для тих, хто хоче бути завжди в центрі уваги.