Packard Bell EasyNote X: ноутбуки з Blu-ray

329

Packard Bell анонсувала ноутбуки серії Packard Bell EasyNote X. 14-дюймовий Packard Bell EasyNote NX з широким екраном і 15,6-дюймовий EasyNote TX відрізняються елегантним дизайном, який підкреслює сріблястий колір і незвичайна сенсорна панель.


Packard Bell EasyNote X

Ноутбуки серії Packard Bell EasyNote X товщиною 22 мм і вагою менше 2,5 кг зручні для перенесення і забезпечують ефективне енергоспоживання для тривалих розваг.

Оригінальна блакитна сенсорна панель володіє стильним підсвічуванням і функцією автоматичного виключення.

Панель з функцією одночасних натискань дозволяє з легкістю збільшувати або зменшувати розмір зображень, знаходити потрібні фотографії, веб-сайти і документи за допомогою всього двох пальців. Клавіші з металевим покриттям повторюють стиль кришки.

Широкий дисплей зі світлодіодним підсвічуванням з форматом 16:9 ідеально підходить для перегляду фільмів. Ноутбуки мають привід для дисків Blu-ray, два динаміки, моделі підтримують технологію Dolby Home Theater. За допомогою порту HDMI, ноутбуки Packard Bell EasyNote X можна підключити до телевізорів або аудіо/відео пристроїв з високим дозволом, таких як монітори, проектори. Для зберігання мультимедійних файлів пропонується 640 Гб..

Продуктивність комп’ютера можна оптимізувати для мінімального споживання електроенергії, щоб забути про електричних розетках на 8 годин: ноутбуки Packard Bell EasyNote X обладнані новітніми процесорами Intel Core i і сучасною відеокартою Nvidia з використанням технології Optimus.

Мультимедійні клавіші на клавіатурі дозволяють з легкістю регулювати гучність, забезпечують відтворення, зупинку або витяг диска одним рухом пальця. Програмована клавіша може використовуватися для доступу до будь-якого вибраній програмі – наприклад, повній версії Adobe Photoshop Elements 8 для редагування фотографій.

Ноутбуки Packard Bell EasyNote X забезпечують єдиний доступ до соціальних мереж за допомогою програми Packard Bell Social Networks. Достатньо лише натиснути кнопку Packard Bell Social Networks на ноутбуці, щоб миттєво перейти на сайти таких соціальних мереж як Facebook, YouTube і Flickr.

Вбудована веб-камера і мікрофон дозволяють вести відеочати з високим дозволом і залишатися завжди на зв’язку.

Ноутбуки серії Packard Bell EasyNote X з’являться у продажу в Росії до кінця літа поточного року за попередньою ціною від 30 тис. руб.