Packard Bell iPower X3.0: для любителів компютерних ігор

283

Компанія Packard Bell оголосила про розширення своєї популярної серії iPower X. Новий Packard Bell iPower X3.0 відповідає вимогам любителів комп’ютерних ігор, для яких дизайн є одним з основних критеріїв поряд з високою продуктивністю.


Packard Bell iPower X3.0

Packard Bell iPower X3.0 відрізняється дизайном в гоночному стилі. Зовнішній обідок кнопки живлення являє собою шкалу регулятора підсвічування корпусу. М’яка червона підсвічування підкреслює сучасний стиль і потужність, необхідну для відтворення вмісту у форматі HD. Завершальна деталь дизайну – логотип у стилі графіті.

Packard Bell iPower X3.0 оснащений кнопками і роз’ємами на передній панелі для зручності доступу до найбільш часто використовуваних функцій. Всі основні інтерфейси введення/виводу і кнопки основних функцій (включаючи PhotoFrame і MyBackUp) злегка нахилені вперед, як на торпедо гоночного автомобіля. Два додаткових порти USB у поєднанні з великим простором для камер, смартфонів, mp3-плеєрів і т. д. і роблять підключення периферійних пристроїв простим і швидким.

Система прокладки проводів також вдосконалено за рахунок їх розміщення в передній частині і в спеціальному задньому відсіку у верхній частині корпусу, що дозволяє зберігати і приховувати надлишки проводів.
Наявність двох жорстких дисків об’ємом до 1,5 ТБ забезпечує користувачам Packard Bell iPower X3.0 достатньо вільного місця для зберігання фотографій, фільмів, музичних колекцій і багато чого іншого. Два приводи для додаткових зовнішніх жорстких дисків ховаються за дверцятами, розташованої на передній стінці корпуса ПК і відкривається легким натиском на фіксатор.

Комп’ютери Packard Bell iPower X3.0 оснащені процесорами нового покоління Intel Core i5 і Intel Core i7 з технологією Intel Turbo boost для максимальної швидкості і енергозбереження. Вбудована система багатоканального просторового звучання з високим дозволом забезпечує реалістичні звукові ефекти.

За рахунок використання відеокарти ATI останнього покоління з підтримкою Microsoft DirectX 11 або графічного процесора Nvidia GeForce з підтримкою технологій PhysX і CUDA, Packard Bell iPower X3.0 дозволяє одержати високу якість зображення з тривимірними ефектами, реалістичною підсвічуванням і відчуттям присутності.

Завдяки відсіків для нарощування апаратних можливостей, що не вимагає застосування спеціальних інструментів, ви можете з легкістю переміщати, міняти місцями і додавати жорсткі диски, розширювати можливості зберігання даних до 3 Тб, зберігати ігрові файли, фільми, музику та багато іншого на жорсткому диску. До двох внутрішніх жорстких дисків та два додаткові відсіки для зовнішніх жорстких дисків забезпечують загальний обсяг зберігання даних до 6 Тб. За допомогою портативного диска можна передавати ігрові файли, фільми, музику та багато іншого з максимальною швидкістю. До двох 3,5-дюймових портів e-SATA на задній панелі корпусу ще більш розширюють можливості нарощування.

Комп’ютери Packard Bell iPower X3.0 з’являться в російських магазинах в квітні поточного року.