Packard Bell Studio ST: пристрій для зберігання мультимедійних файлів

476

Компанія Packard Bell доповнила свою лінійку пристроїв для зберігання мультимедійних файлів і представила новий Packard Bell Studio ST.


Packard Bell Studio ST

Це рішення оснащений пультом ДУ і портом USB для відтворення або обміну файлами, збереженими на інших накопичувачах з інтерфейсом USB, таких як флеш-пам’ять або жорсткі диски. Packard Bell Studio ST дозволяє відтворювати всі версії найбільш популярних форматів відео, зображень і аудіо і включає функцію дешифрування Dolby Digital. Його інтуїтивно-зрозумілий графічний інтерфейс підтримує більшість європейських мов.

Накопичувач Packard Bell Studio ST поставляється з передвстановленим пакетом програм Packard Bell для автоматичного безперервного резервного копіювання за встановленим розкладом і архівування даних з системи.

Крім того, цей накопичувач є екологічним пристроєм. Він використовує технологію PowerSave, що дозволяє знизити енергоспоживання на 60%. Це досягається за рахунок переходу в економний режим після закінчення певного періоду часу або автоматичного відключення при виключенні ПК. Технологія PowerSave також дозволяє збільшити термін служби жорсткого диска і знизити інтенсивність використання вбудованих приводів. Він працює безшумно і не вимагає охолодження з допомогою вентилятора.

Новий Packard Bell Studio ST має обсяг до 2 ТБ для зберігання і передачі мультимедійних файлів і забезпечує високу якість відтворення відео за рахунок компонентного відеовиходу HD (1080p) і порту HDMI. В комплект поставки входить повний набір цифрових кабелів (композитне аудіо/відео, YPbPr, HDMI і USB2.0).

Накопичувач Packard Bell Studio ST підтримує всі поширені графічні формати і формати відтворення аудіо, відео, а також всі основні стандарти ТБ і звучання Dolby Stereo.
Новий Packard Bell Studio ST пропонує об’єм зберігання даних від 500 Гб до 2 Тб.