Packard Bell випустив монітори зі стереофонічним звучанням

406

Packard Bell випустив нові монітори високої чіткості Maestro LED зі стереофонічним звучанням товщиною всього 16,5 мм Доступні моделі з різними діагоналями: 21,5 дюйма і 24 дюйма, обидві з широким екраном 16:9.


Packard Bell Maestro LED

21.5-дюймові і 24-дюймові монітори Packard Bell Maestro LED 220 і 240 підходять для використання в поєднанні з ПК і дозволяють переглядати відео високої чіткості з інших пристроїв з високим дозволом, таких як плеєри для дисків Blu-ray, записувальні відеокамери високої чіткості при підключенні через роз’єми DVI і HDM

Дозвіл Full HD 1920×1080 забезпечує яскраве зображення з високою деталізацією для ігор і перегляду фільмів. Завдяки динамічній контрастності 12 000 000:1, чітким зображенням, час відгуку 2 мс і поліпшеною градацією сірих тонів, повністю цифрового підключення DVI і HDMI до HDCP і двом вбудованим динамікам з задньої сторони, монітори підходять для мультимедійних розваг.

Не містить ртуті екран зі світлодіодним підсвічуванням споживає до 68% менше електроенергії в порівнянні з іншими аналогічними екранами і дозволяє зменшити рівень забруднення навколишнього середовища і заощадити на рахунках. Крім того, він відповідає вимогам міжнародного стандарту з енергозбереження Energy Star 5.0.