Packard Bell випустив нові ноутбуки EasyNote S

581

Packard Bell анонсувала випуск нових ноутбуків EasyNote S. Ноутбуки пропонуються в різних колірних поєднаннях кришки і внутрішньої панелі і відрізняються елегантним дизайном. Ще більше цікавихнови на сайті http://poser.kiev.ua/


Packard Bell EasyNote S

Гарячі клавіші для швидкого доступу до додатків зручно розташовані і відзначені відповідним чином на кожній функціональної клавіші.

«Кнопка резервного копіювання» (F2) дозволяє виконувати резервне копіювання даних за допомогою однієї клавіші. Сенсорну панель можна включати і вимикати одним рухом (F6).

Миттєвий доступ на сайти соціальних мереж здійснюється клавішею «social networking 2.0». Новаторське додаток Packard Bell Social Networks дозволяє об’єднати три популярних сайту соціальних мереж для миттєвого доступу в будь-який час.

Вбудована веб-камера і мікрофон дозволяють вести відеочати з високим дозволом і залишатися завжди на зв’язку, де б ви не знаходилися.

Ноутбуки підтримують технологію Wi-Fi і Bluetooth.

За допомогою підключення USB 3.0 можна здійснювати обмін даними в 10 разів швидше порівняно з підключенням попереднього покоління.

Пристрій запису Blu-ray дисків дозволяє записувати диски з високою роздільною здатністю. Крім того, ви можете зберігати музичні файли, фотоальбоми і будь-які інші мультимедійні дані на DVD.

14-дюймовий широкий екран Packard Bell EasyNote NS ідеально підходить для тих, кому необхідна максимальна портативність і компактний формат для розваг.

15,6-дюймовий Packard Bell EasyNote TS включає все необхідне для виконання повсякденних завдань.

17,3-дюймовий Packard Bell EasyNote LS являє собою альтернативу домашньому настільного комп’ютера.

Ноутбуки Packard Bell EasyNote S з’являться у продажі в кінці січня 2011 року за попередньою вартістю від 26 тис. руб.