Packard Bell випустив телевізор Maestro

405

Packard Bell випустив новий телевізор Maestro, який представляє собою плоский і стильний дисплей з підтримкою функції передачі даних з комп’ютера і гібридний ТВ-тюнер для перегляду ТБ програм з високим дозволом і MPEG-4 з системою Pal або SECAM.


Packard Bell Maestro

21,5-дюймовий (54 см) телевізор Packard Bell Maestro 220 і 24-дюймовий (61 см) Packard Bell Maestro 240 зі світлодіодним підсвічуванням товщиною 19 мм мають широкий екран із співвідношенням сторін 16:9. Він підходить для перегляду фільмів DVD і телевізійних програм високої чіткості у відповідному форматі, а час відгуку 5 мс забезпечує широкі можливості для комп’ютерних ігор.

Дозвіл Full HD 1920×1080 забезпечує яскраве зображення з високою деталюванням для ігор і перегляду фільмів. Завдяки динамічній контрастності 12 000 000:1 телевізори Packard Bell Maestro можуть використовуватися в якості центру домашніх розваг.

Телевізори Packard Bell Maestro оснащені двома роз’ємами HDMI і одним роз’ємом USB на бічній панелі для зручного і швидкого підключення пристроїв. На задній панелі розташований коаксіальний цифровий аудіовихід, SCART, VGA, аудіовхід для підключення ПК і компонентні роз’єми для підключення різноманітних пристроїв для домашніх розваг і акуратного розміщення проводів.

Вбудовані динаміки 2×5 Вт дозволяють прослуховувати музичні композиції і дивитися фільми.