Palit покаже відеоадаптер з чотирма відеовиходами

429

Palit Microsystems представив відеоадаптер Palit GTX 465 власного дизайну, побудований на базі архітектури Fermi.

Palit покаже GeForce GTX465 Dual Fan з 4 відеовиходами на виставці Computex 2010. Плата оснащена HDMI, DisplayPort, і двома Dual-Link DVI виходами і пропонує гнучкість для підключення дисплеїв в одно – і багатомоніторної конфігураціях.

Двовентиляторная система охолодження власної розробки Palit забезпечує зниження рівня шуму і тепловиділення і сприяє ефективному розгону. Подвоєний повітряний потік укупі з мідною підошвою радіатора з тепловими трубками покращує температурний режим GPU і компонентів. Система регулювання обертів вентилятором з ШІМ дозволяє ефективно відводити тепло при мінімальному рівні шуму.

GeForce GTX 465 побудована на тій же архітектурі, що і GTX 480. У GTX 465 352 ядра, 44 текстурних блоків, 32 блоки растеризації і 256-бітна шина пам’яті. На платі розпаяний 1 Гб пам’яті GDDR5. Як і старші брати GTX 480 і 470 GPU, GTX підтримує 3D Vision, PhysX і CUDA, поліпшують реалістичність картинки в сучасних 3D іграх. Геймери, які встановили GeForce GTX465 не тільки отримають високу продуктивність в іграх для DX9 і DX10, але і підготуються до виходу ігор для DirectX11.

У продажу на території Росії і України почнуться в середині червня. Рекомендована роздрібна ціна складе близько 9 тис. руб.