Panasonic анонсував фотокамеру DMC-TZ20 з 16х зумом і GPS

412

Компанія Panasonic представила фотоапарат LUMIX DMC-TZ20 – поповнення сімейства TZ. Новий ширококутний об’єктив LEICA DC VARIO-ELMAR з потужним 16х оптичним трансфокатором підійде для зйомки в будь-яких ситуаціях. Механіка цього об’єктива була повністю перероблена, а оптичні елементи покриті наночастинками, що забезпечують високу оптичну якість.


Panasonic LUMIX DMC-TZ20

Новий МОП-сенсор з роздільною здатністю 14,1 мегапікселя і просунутий процесор зображення Venus Engine FHD забезпечують високу швидкість зйомки і світлочутливість, що необхідно для серійної фотозйомки і зйомки Full HD-відео в дозволі 1920х1080. Він підтримує технологію «Інтелектуальне дозвіл», яка обробляє сигнал, допрацьовуючи різні ділянки зображення, що дозволяє отримувати знімки неймовірної чіткості і деталізації. Функція «Інтелектуальне масштабування» збільшує кратність потужного 16х оптичного трансфокатора до 21х. Новинка відрізняється наявністю системи автофокусування Sonic Speed і швидкий час запуску.

Вбудований GPS-модуль (глобальна система позиціонування) був доопрацьований. Кількість пам’яток у базі даних було збільшено до одного мільйона, при цьому швидкість пошуку стала значно швидше. Новий 3 дюймовий Інтелектуальний РК-екран (460 тис. точок) дозволяє виробляти все управління камерою за допомогою сенсорного екрану: автофокусування, масштабування і спуск затвора виробляються одним дотиком пальця – однак можливості сенсорного екрану не обмежені тільки зйомкою, під час відтворення ви можете використовувати різні додаткові функції.

Режим iA (Інтелектуальний автоматичний) також еволюціонував. Для того щоб домогтися більш якісної корекції при зйомці відео, в традиційній системі оптичної стабілізації зображення POWER O. I. S. був реалізований Активний режим. Він пригнічує розмиття відеоматеріалу при зйомці під час ходьби і в ширококутному положенні об’єктиву. Завдяки POWER O. I. S. камера DMC-TZ20 справляється з розмиттям під час фото – і відеозйомки. Інтелектуальний режим нічної зйомки з рук дозволяє створювати нічні пейзажі, для цього камера робить декілька кадрів з різною експозицією, а потім склеює їх. За допомогою механізму Інтелектуальне управління світлочутливістю, Інтелектуальний режим серійної зйомки автоматично підбирає швидкість зйомки відповідно швидкості руху об’єкта. А режим запобігання змазування при зйомці відео відстежує швидкість руху об’єкта (Інтелектуальне управління світлочутливістю) і яскравість сцени (Інтелектуальна експозиція), домагаючись як можна більш короткої витримки. Функція Розпізнавання облич визначає внесені в пам’ять камери особи і виставляє за них фокусування і експозицію, при цьому на РК-екрані навіть відображається ім’я людини. Інтелектуальний селектор сценічних режимів автоматично вибирає відповідний умовам зйомки режим з найбільш часто використовуваних: Пейзаж, Портрет, Макро, Нічний портрет, Нічний пейзаж, Захід або Нічна зйомка з рук. Функції Стежить автофокусування, Інтелектуальне управління світлочутливістю, Інтелектуального селектор сценічних режимів і Інтелектуальної експозиції активуються при включенні режиму iA.