Panasonic анонсував Full HD 3D Blu-ray плеєр

466

Panasonic представив Blu-ray програвач DMP-BDT100. Система Ultra Fast Booting виводить плеєр з режиму очікування всього за 0,5 с, після чого пристрій повністю готовий до роботи.


Panasonic DMP-BDT100

Ще одна особливість DMP-BDT100 — наявність мережного інтерфейсу з системою Viera Cast. У вас з’являється доступ до таких популярних Інтернет-сервісів як YouTube, Picasa, Bloomberg і іншим з можливістю переглядати дані веб-сторінки, безпосередньо на екрані телевізора.

Blu-ray плеєр Panasonic DMP-BDT100 володіє безліччю мультимедійних функцій, корисних для всієї родини та гостей. Пристрій обладнаний SD-картрідер і USB-терміналом — ви зможете відтворювати фотографії, відеоролики і музичні записи з карт пам’яті або зовнішніх USB-накопичувачів. Плеєр відображає 2D-фотографії (JPEG), програє 2D-відеоролики (форматів AVCHD, MPEG2), зняті на фотоапарат або відеокамеру. Можливо і відтворення 3D-відеороликів, створених за допомогою камкордери Panasonic HDC-SDT750.

Для обробки відеосигналу в моделі DMP-BDT100 використовується высокоинтегральный чіп під назвою UniPhier. Уніфікація даного модуля дозволяла знизити енергоспоживання пристрою, а також зробити плеєр більш компактним (габарити моделі були зменшені на 38 мм).

Рекомендована роздрібна ціна 16 тис. руб. У продажу модель Panasonic HDC-SDT750 з’явиться з жовтня 2010 року.