Panasonic DMC-LX5: фотокамера з ширококутним обєктивом

416

Panasonic представив фотокамеру DMC-LX5 – наступницю DMC-LX3. Для того, щоб фотокамера DMC-LX5 відповідала сучасним вимогам до фотоапаратів, були повністю перероблені об’єктив, ПЗС-сенсор і процесор зображення.


Panasonic DMC-LX5

Новий сверхсветосильный (F2.0) і ультраширокоугольный (24 мм) об’єктив LEICA DC VARIO-SUMMICRON практично не спотворює зображення, що дозволяє створювати максимально правдоподібні і деталізовані фотографії. Ширококутний об’єктив з фокусною відстанню 24 мм забезпечує екстраординарний кут огляду, а завдяки 3,8 х (90 мм) оптичному трансфокатору, камера LX5 є універсальною.

ПЗС-сенсор (10,1 мегапікселя) фотокамери LX3, був повністю перероблений, за рахунок підвищення чутливості був розширений його динамічний діапазон. До того ж, піддався оновленню і процесор зображення Venus Engine FHD, завдяки поліпшеним алгоритмом обробки, вдалося домогтися ще більшої чутливості, що позитивно позначилося на якості зображення при зйомці в умовах поганого освітлення.

Також був значно доопрацьований і режим відеозйомки, тепер фотокамера DMC-LX5 підтримує і формат AVCHD Lite, який забезпечує в два рази більшу час зйомки, порівняно з форматом JPEG. Завдяки великій кількості творчих можливостей, таких як режими «Творче кіно», «Мій колір» і «Плівка», ви зможете втілювати творчі задуми не тільки у вигляді фотографій, але і у вигляді фільмів.

Окремої згадки заслуговує і доопрацьований зовнішній дизайн, управління стало зручніше – більш товста ручка забезпечує впевнений хват, а новий поворотний перемикач дозволяє швидше вибирати налаштування. На роз’єм «гарячий черевик» можна поставити додаткові аксесуари, наприклад, видошукач Live View. До того ж був доданий квадратний формат зображення із співвідношенням сторін 1:1, ви завжди можете вибрати потрібний формат за допомогою відповідної кнопки, розташованої на корпусі об’єктива.

Оновлений Інтелектуальний РК-екран (460 тис. точок) з діагоналлю 3 дюйми тепер відрізняється високим індексом передачі кольору, цього вдалося досягти за рахунок використання світлодіодного підсвічування, що значно покращує передачу кольору зображення. Незважаючи на високу швидкодію і компактний корпус, час роботи від одного заряду вдалося розширити до 400 кадрів (CIPA).