Panasonic KX-TCA364RU: DECT телефон для суворих умов

572

Компанія Panasonic представила нову модель системних телефонів стандарту DECT, підходить для використання на заводах, фабриках, будівництвах або в складських приміщеннях. Корпус KX-TCA364 відповідає промисловому стандарту IP64 і захищений від проникнення піску, пилу і бризок води. Крім того, DECT трубка здатна витримати удари і падіння. Новинка володіє можливістю, яка дозволяє поліпшити якість передачі голосу за рахунок зменшення сторонніх шумів.


Panasonic KX-TCA364RU

Пил, бруд і бризки води здатні вивести з ладу багато звичайні телефони, які використовуються в офісах. Новий телефон DECT KX?TCA364 від Panasonic, сумісний з АТС серії KX-TDA/TDE/NCP, зможе забезпечити якісний зв’язок за будь-яких обставин. Апарат виконаний у повній відповідності з промисловим стандартом IP64 для застосування в несприятливих умовах. Бруд і волога не зможуть проникнути під зовнішню оболонку корпусу і, як наслідок, зашкодити роботі телефону. А завдяки стійкому до ударів корпусу трубка захищена від поломки під час падіння.

Більш того, на будівництвах, і в ремонтних майстернях телефонна розмова може бути неможливий через сторонніх шумів, заглушають голос. KX-TCA364 зможе забезпечити високу якість зв’язку, навіть якщо співробітник знаходиться у виробничому цеху. З допомогою нових функціональних можливостей апарат автоматично покращує якість голосу і пригнічує сторонні звуки під час розмови. Вібродзвінок дозволить не пропустити дзвінок, навіть якщо саму мелодію буде важко почути.

На трубці розташовані дванадцять програмованих кнопок, а русифіковане меню дозволить швидко налаштувати потрібні функції. Завдяки такій можливості АТС Panasonic як DECT-роумінг трубка може бути зареєстрована на декількох АТС, що дозволить використовувати один і той же внутрішній номер у різних філіях компанії. Коли працівник приходить в інший офіс, трубка автоматично реєструється в місцевій мережі DECT, і приймає дзвінки в звичайному режимі.

Мінімальна рекомендована ціна KX-TCA364RU – 11,1 тис. рублів.