Panasonic поповнила лінійку FP двома моделями

454

Компанія Panasonic представила поповнення лінійки FP сімейства компактних цифрових фотоапаратів LUMIX: DMC-FP7 (16,1 мегапікселя) і DMC-FP5 (14,1 мегапікселя). Ці камери оснащені 4х оптичним трансфокатором (еквівалент 35-140 мм на 35 камері).

Модель DMC-FP7 обладнана 3,5-дюймовим РК-екраном із співвідношенням сторін 16:9 (DMC-FP5 3-дюймовий РК-екран із співвідношенням сторін 3:2). Все управління камерою можна виробляти за допомогою сенсорного екрану: автофокусування, масштабування і спуск затвора виробляються одним дотиком пальця – однак його можливості не обмежені тільки зйомкою, під час відтворення ви можете використовувати різні функції, наприклад, нову «Красиву ретуш».

Процесор зображення Venus Engine VI, представлений в камерах DMC-FP7 і DMC-FP5, використовує технологію «Інтелектуальне дозвіл», яка обробляє сигнал, допрацьовуючи різні ділянки зображення. До того ж, за допомогою цієї технології стала можливою реалізація функції «Інтелектуальне масштабування», яка дозволяє розширити кратність оптичного трансфокатора з 4 до 5 разів. Завдяки дозволу 16,1 мегапікселя (FP7) / 14,1 мегапікселя (FP5) та системою автофокусування Sonic Speed, ви зможете ловити унікальні моменти. При цьому за рахунок спільної роботи сенсора і процесора зображення Venus Engine VI, забезпечується висока якість зображення.

Режим iA (Інтелектуальний Авто) став ще краще, до традиційних функцій: оптичному стабілізатору зображення MEGA O. I. S., предотвращающему тремтіння рук, «Інтелектуального управління світлочутливістю», що дозволяє зняти швидкий рух, «Визначення осіб» і «Інтелектуальному селектору сценічних режимів» – були додані нові можливості: «Стежить автофокусування» і «Інтелектуальна експозиція». Після включення режиму iA відбудеться автоматична активація всіх допоміжних функцій.

Необхідно відзначити і можливість зйомки HD-відео в дозволі 720p. Передня панель, яка служить кришкою для складного об’єктива, у камери FP7 дзеркальна, а у камери FP5 металева.

Фотоапарати DMC-FP7 і FP5 оснащені високоякісним об’єктивом LUMIX DC з 4х оптичним трансфокатором (35-140 мм в еквіваленті 35 мм камери).

Конструкція об’єктива включає 11 елементів і призму, об’єднані в 10 груп, а також лінзу з наднизькою дисперсією і 4 асферичні лінзи з 7 асферичними поверхнями. Завдяки технології «Інтелектуальне дозвіл» стала можливою реалізація функції «Інтелектуальне масштабування», що дозволяє збільшити коефіцієнт трансфокації приблизно в 1,3 рази, без втрати якості зображення навіть при використанні цифрового збільшення. Відповідно, кратність оптичного масштабування може бути віртуально збільшено з 4 до 5. Більш того, в режимі зйомки з роздільною здатністю 3 мегапікселі, функція «Розширеної оптичної трансфокації» розширює кратність трансфокації до 9 (FP7) / 8,4 (FP5) за рахунок використання тільки центральної частини ПЗС-сенсора.

Компактності камер FP7 і FP5 вдалося досягти не тільки за рахунок складного об’єктива, інженери замість звичайного повертається перемикача трансфокації, представили новий, більш компактний, механізм.

Завдяки новому сенсорному екрану фотоапаратів DMC-FP7 і FP5, компанії Panasonic вдалося вийти на абсолютно новий рівень зручності управління камерою. Одним дотиком до РК-екрану (460 тис. точок) ви можете вказати точку фокусування і навіть спустити затвор. Великий розмір екрану (3,5 дюйма з співвідношенням сторін 16:9 – FP7, 3 дюйма з співвідношенням сторін 3:2 – FP5) дозволяє розглянути всі дрібні деталі, при цьому, вам буде простіше перевірити точність фокусування.

Після того як ви вкажете об’єкт для системи фокусування, камера буде відстежувати всі його переміщення за допомогою стежить автофокусування. А «Інтелектуальний селектор сцен», що працює в режимі iA, автоматично вибирає відповідний сценічний режим в залежності від того, якого об’єкта ви торкнулися. Наприклад, якщо ви торкнетеся людського обличчя, буде включений портретний режим, якщо ви торкнетеся заднього плану, то включиться пейзажний режим, а дотик до об’єкта, розташованого близько до камери, включить режим макро. Усіма налаштуваннями камери ви можете управляти за допомогою сенсорного екрану. При цьому ви можете змінювати будь-які налаштування прямо в режимі зйомки, для цього достатньо торкнутися відповідної піктограми.

Сенсорний екран підходить не тільки для зйомки, але і перегляду зображень. Доторкнувшись до однієї з сотні мініатюр, ви зможете переглянути оригінальне зображення. Щоб переглядати фотографії в певній послідовності, просто додайте зображення в обране, для цього достатньо перетягнути її пальцем в колекцію знімків. Максимальне можливе збільшення в режимі відтворення – 16х.

В камеру DMC-FP7 були додані нові функції, що дозволяють використовувати всі можливості сенсорного екрану. Режим «Красива ретуш» дозволяє створювати віртуальний макіяж. У режимі «Естетичний» ви можете застосовувати різні ефекти до осіб, в тому числі, пом’якшувати текстуру шкіру, відбілювати зуби і так далі. А режим «Макіяж» дозволяє змінювати колір шкіри, губ, щік і тіней.

Функція «Інтелектуальний РК-екран», представлена в камерах DMC-FP7 і FP5, автоматично регулює рівень яскравості відповідно до зміни умов освітлення (11 кроків), навіть яскраве сонце не буде проблемою.

У фотоапаратах DMC-FP7 і FP5 представлений новий високошвидкісний процесор зображення Venus Engine VI, завдяки технології «Інтелектуальне дозвіл», він гарантує високоякісну обробку сигналу, забезпечуючи чудову якість знімків.

Технологія «Інтелектуальне дозвіл» автоматично визначає три типи ділянок на зображенні: контури, текстурні ділянки та області з м’якими колірними переходами – і успішно покращує краю, підкреслюючи текстуру, завдяки чому знімки стають більш чіткими. Що стосується ділянок з м’якими колірними переходами, з ними працює система придушення шумів процесора Venus Engine VI, яка робить переходи більш плавними. Крім традиційних технік підвищення різкості зображення, інноваційна технологія «Інтелектуального дозволу» здатна обробляти надходить сигнал піксель за пікселем найбільш ефективним чином.

Більш того, багатозадачний процесор зображення Venus Engine VI відрізняється високою швидкістю відгуку. Затвор спрацьовує приблизно за 0,006 с (FP7)/0,007 с (FP5) після натискання кнопки спуску.

Процесор зображення Venus Engine VI підтримує режим «Високої світлочутливості», який дозволяє камер DMC-FP7 і FP5 знімати зі значенням світлочутливості рівним 6400.

Намагаючись домогтися простоти використання і мінімальної кількості невдалих знімків, компанія Panasonic представила режим «Інтелектуальний Авто». У фотоапаратах DMC-FP7 і FP5 до нього були додані дві функції: «Стежить автофокусування» і «Інтелектуальна експозиція». Завдяки стежить автофокусуванні фотоапарати DMC-FP7 і FP5 можуть навестися на будь-який об’єкт і стежити за кожним його рухом – всі кадри будуть різкими. «Інтелектуальна експозиція» дозволяє домогтися оптимальної експозиції в будь-якій частині зображення, ця функція запобігає появі вибитих тіней або світел, покращуючи плавність тонових переходів і деталізацію зображень. У разі якщо камера визначає об’єкт в контровому світлі, автоматично активується функція компенсація контрового світла.

Інтелектуальний селектор сценічних режимів вибирає один з 6 доступних режимів: Макро, Портрет, Пейзаж, Нічний портрет, Нічний Пейзаж і Захід – відповідно до умов зйомки. Оптичний стабілізатор зображення MEGA O. I. S.) пригнічує тремтіння рук, а «Інтелектуальне управління світлочутливістю» запобігає розмиття швидко рухомих об’єктів, оптимізуючи витримку і світлочутливість, – знімки виходять чіткими і різкими незалежно від умов зйомки. Функція «Визначення осіб» дозволяє знімати портрети з ідеальною фокусуванням і експозицією, і, до того ж, коригує небажаний ефект «червоних очей».

Ви можете активувати всі ці допоміжні функції, просто включивши режим iA.

У фотоапаратів DMC-FP7 і FP5 з’явилися нові функції, які дозволяють ділитися фотографіями і відео. Все що для цього потрібно зробити – відзначити потрібні фотографії, які ви хочете опублікувати, підключити камеру до ПК і виконати зазначені інструкції. Ви можете додавати коментарі зображень і сповіщати по електронній пошті друзів про оновлення альбому. Фотографії публікуються в Facebook, а відео в YouTube.

Нові фотоапарати DMC-FP7 і FP5 знімають динамічний HD-відео в дозволі 1280 х 720p при 24 к/с (FP7) / 30 к/с (FP5), на додаток до звичайного дозволом 640 х 480 у форматі Motion JPEG. При цьому всі зняті відео можна безпосередньо завантажити на YouTube.