Panasonic представила нові навушники HX40

415

Компанія Panasonic повідомила про вихід нових легких навушників під назвою HX40. Пристрій надійде в продаж у грудні 2010 року. Модель випускається в шести різних варіантах колірного оформлення — покупці зможуть підібрати навушники, ідеально поєднуються за кольором з медіаплеєром або одягом. Пропоновані типи забарвлень: «чорний», «синій», «зелений», «білий», «чорний з рожевим», «білий з рожевим».


Panasonic HX40

Навушники Panasonic HX40 володіють витонченим зовнішнім виглядом. Мінімалізм форми, закруглені кути, яскрава кольорова окантовка, гладка поверхня — все це дозволяє моделі гармоніювати з сучасними цифровими медіаплеєрами.

В навушниках використовуються компактні гучномовці — невеликі за розмірами звукові випромінювачі мають більш рівною амплитудо-частотною характеристикою. Щоб створити такі динаміки, не пожертвувавши при цьому потужністю і детальністю звучання, компанія Panasonic використовувала (як звукоизлучающего елемента динаміків) гібридну діафрагму (Hybrid Diaphragm). Ця діафрагма (рухома частина гучномовця) складається з двох частин, кожна з яких володіє певними властивостями. Кільце мембрани виготовлено з м’якого еластичного матеріалу (PU), в той час як її «серцевина» — тверда і міцна (використаний матеріал PET). Завдяки такому поєднанню композитних елементів (жорсткий і легкий «поршень» плюс рухливий «подивись», що забезпечує плавний, вільний хід випромінювача) досягається чисте природне звучання в широкому діапазоні частот.

У моделі передбачено особливий шарнірний механізм, що з’єднує «чашки» динаміків з оголовьем — навушники складаються, маючи в складеному вигляді плоскою формою і гранично компактними габаритами.