Panasonic представив два МФУ з трубкою DECT

388

Panasonic оголосила про початок продажів двох нових моделей МФУ: KX-MB2051RU і KX-MB2061RU. Це офісні пристрої з мережевим інтерфейсом і розширеними функціональними можливостями: 6 до 1. Особливостями нових МФУ є висока швидкість друку (до 24 стр/хв), цифровий автовідповідач на 30 хвилин запису і наявність бездротової DECT трубки в комплекті.

Новинки об’єднують під одним корпусом функціонал 6-ти пристроїв (принтер, кольоровий сканер, копір, факс, PC-факс, телефон). В залежності від потреб офісу моделі поставляються в різній комплектації з автоподатчиком на 20 сторінок (KX-MB2061RU) і без нього (KX-MB2051RU).

Обидва МФУ виконані в компактному строгому дизайні. Панель управління має ергономічний нахил, який дозволяє використовувати пристрій, незалежно від того, де воно стоїть. Завдяки зручному фронтальному розташуванню заглушку, можна швидко і зручно зробити заміну витратних матеріалів. Крім звичайного телефону KX-MB205161RU комплектуються безпровідний DECT трубкою. Надалі їх кількість може бути збільшена до 6 штук, що дозволить спілкуватися з допомогою внутрішньої мережі Intercom. Наявність DECT трубки забезпечує можливість приймати факсимільні повідомлення з будь-якої точки офісу, робити дзвінки, а також переводити дзвінки на номери інших абонентів.

KX-MB205161RU відрізняються високою швидкістю лазерного друку – 24 стор. за хвилину з роздільною здатністю 600 точок на дюйм. У комплекті поставляється програма Easy Print Utility, яка дозволяє зберігати в одному файлі документи, створені в різних додатках Microsoft, таких як Word, Excel та ін і переглянути отриманий образ до відправки на друк. Новинки, як і попередні моделі серії KX-MB, підтримують можливості кольорового мережевого сканування, швидкого копіювання посвідчень особи і візиток, тиражування і масштабування з кроком 1%. З функцією плаката необхідне зображення можна значно збільшити, розмістивши його на двох, чотирьох або дев’яти аркушах.

KX-MB205161RU зведуть до мінімуму виготовлення і зберігання непотрібних роздруківок. Користувач отримує можливість працювати з факсимільними повідомленнями, не встаючи з робочого місця. Досить створити документ на комп’ютері, вибрати в списку збережених пристроїв факс Panasonic, набрати номер абонента і натиснути кнопку «відправити». МФУ також підтримують функцію попереднього перегляду вхідних факсів через мережевий інтерфейс з декількох ПК одночасно. Отриманий документ можна відобразити через веб-браузер, а потім після підтвердження зображення зберегти або роздрукувати.