Panasonic представив перший в світі змінний 3D-обєктив

365

Компанія Panasonic представила перший у світі подвійний змінний об’єктив, який дозволяє знімати 3D-фотографії і відео. Цей системний об’єктив, призначений для камер сімейства Panasonic Lumix G Micro System, що дозволяє знімати високоякісні 3D-зображення. Оскільки 3D-контент отримує зараз все більшого поширення, компанія Panasonic планує випустити цей об’єктив в продаж до кінця цього року. Досі 3D-зйомка на системні фотоапарати була можлива тільки у разі використання панорамних систем або фотоапаратів з двома об’єктивами і двома матрицями. Тим не менш, такі рішення мають занадто серйозним недоліком – неякісної зйомкою рухомих об’єктів.

Новий 3D-об’єктив для Panasonic Lumix G Micro System являє собою дві оптичні системи, встановлені на одному байонете, що дозволяє створювати стерео-зображення.

Головне завдання компанії Panasonic при створенні цього об’єктива полягала в тому, щоб навіть на камерах, які спочатку не призначалися 3D-зйомки, можна було б з легкістю створювати тривимірні зображення. Особливу увагу було приділено тому, щоб при створенні 3D-зображень не виникало спотворень – розсинхронізації між правою і лівою частинами зображеннями, яка особливо сильно проявляється при зйомці рухомих об’єктів.