Panasonic представив ширококутні фотокамери DMC-FS18 і DMC-FS16

435

Компанія Panasonic представила нові фотоапарати DMC-FS18 (16,1 мегапікселя) і DMC-FS16 (14,1 мегапікселя). Обидві моделі обладнані новітнім складним ширококутним (28 мм) об’єктивом LEICA DC з 4х оптичним трансфокатором (28-112 мм (в еквіваленті 35 мм камери).

Новий процесор зображення Venus Engine VI дозволив фотоапаратам DMC-FS18/FS16 добитися високої якості зображення. Технологія «Інтелектуальне дозвіл», яка обробляє сигнал, допрацьовуючи різні ділянки зображення, що дозволяє отримувати знімки високої чіткості і деталізації. За допомогою цієї технології стала можливою реалізація функції «Інтелектуальне масштабування», яка дозволяє розширити кратність оптичного трансфокатора з 4 до 5, при цьому зберігається висока якість зображення. До того ж, швидкість автофокусування і запуску фотоапаратів мінімальна.

Режим iA (Інтелектуальний Авто) став ще краще, до традиційних функцій: оптичному стабілізатору зображення MEGA O. I. S., предотвращающему тремтіння рук, Інтелектуальному управління світлочутливістю, що дозволяє зняти швидкий рух, Визначення осіб та Інтелектуальному селектору сценічних режимів – були додані нові можливості: Стежить автофокусування і Інтелектуальна експозиція. Після включення режиму iA відбудеться автоматична активація всіх допоміжних функцій.

У камерах є можливість зйомки HD-відео в дозволі 720p. До того ж, користувач оцінить новий додаток LUMIX Image Uploader, що дозволяє за допомогою ПК миттєво публікувати фотографії в Facebook і відео в YouTube.

Фотоапарат FS18 поставляється в срібній, чорної, рожевої, фіолетової і золотому кольорах, а фотоапарат FS16 в срібній, рожевої, червоної та синьої.

Фотоапарати DMC-FS18 (16,1 мегапікселя) і DMC-FS16 (14,1 мегапікселя) оснащені новим ширококутним (28 мм) високоякісним об’єктивом LEICA DC-ELMAR з 4х оптичним трансфокатором (28-112 мм (в еквіваленті 35 мм камери). Конструкція об’єктива включає 6 елементів, розділених на 5 груп, у тому числі 3 асферичні лінзи з 6 асферичними поверхнями. Завдяки новітнім технологіям Panasonic, вдалося добитися мінімального розміру оптичної системи. Таке рішення дозволило зменшити розмір корпусу, він приблизно на 20% менше, ніж у попередньої моделі.

У фотоапаратах DMC-FS18 і FS16 представлений новий високошвидкісний процесор зображення Venus Engine VI, завдяки технології «Інтелектуальне дозвіл», він гарантує високоякісну обробку сигналу.

Технологія «Інтелектуальне дозвіл» автоматично виділяє три типи ділянок на зображенні: контури, текстурні ділянки та області з м’якими колірними переходами – і успішно покращує краю, підкреслюючи текстуру, завдяки чому знімки стають більш чіткими. Що стосується ділянок з м’якими колірними переходами, з ними працює система придушення шумів процесора Venus Engine VI, яка робить переходи більш плавними. Крім традиційних технік підвищення різкості зображення, технологія Інтелектуального дозволу здатна обробляти надходить сигнал піксель за пікселем найбільш ефективним чином.

Багатозадачний процесор зображення Venus Engine VI відрізняється високою швидкістю відгуку. Затвор спрацьовує приблизно за 0,007 с (FS18)/0,006 с (FS16) після натискання кнопки спуску, що в поєднанні з системою автофокусування Sonic Speed дозволяє ловити несподівані моменти.

Процесор зображення Venus Engine VI підтримує режим Високої світлочутливості, який дозволяє камер DMC-FS18 і FS16 знімати зі значенням світлочутливості рівним 6400.

Намагаючись домогтися простоти використання і мінімальної кількості невдалих знімків, компанія Panasonic представила режим «Інтелектуальний Авто». У фотоапаратах DMC-FS18 і FS16 з’явилися дві нові функції: «Стежить автофокусування» і «Інтелектуальна експозиція». Завдяки стежить автофокусуванні фотоапарати DMC-FS18/FS16 можуть навестися на будь-який об’єкт і стежити за кожним його рухом – всі кадри будуть різкими. Інтелектуальна експозиція дозволяє досягти оптимальної експозиції в будь-якій частині зображення, ця функція запобігає появі вибитих тіней або світел, покращуючи плавність тонових переходів і деталізацію зображень. У разі якщо камера визначає об’єкт в контровому світлі, автоматично активується функція компенсація контрового світла.

Інтелектуальний селектор сценічних режимів вибирає один з 6 доступних режимів: Макро, Портрет, Пейзаж, Нічний портрет, Нічний Пейзаж і Захід – відповідно до умов зйомки. Оптичний стабілізатор зображення MEGA O. I. S.) пригнічує тремтіння рук, а Інтелектуальне управління світлочутливістю запобігає розмиття швидко рухомих об’єктів, оптимізуючи витримку і світлочутливість, – знімки виходять чіткими і різкими незалежно від умов зйомки. Функція Визначення облич дозволяє знімати портрети з ідеальною фокусуванням і експозицією, і, до того ж, коригує небажаний ефект «червоних очей».

Ви можете активувати всі ці допоміжні функції, просто включивши режим iA.

У фотоапаратів DMC-FS18 і FS16 з’явилися нові функції, які дозволяють ділитися фотографіями і відео. Все що для цього потрібно зробити – відзначити потрібні фотографії, які ви хочете опублікувати, підключити камеру до ПК і виконати зазначені інструкції. Ви можете додавати коментарі зображень і сповіщати по електронній пошті друзів про оновлення альбому. Фотографії публікуються в Facebook, а відео в YouTube.

Нові фотоапарати DMS-FS18 і FS16 знімають динамічний HD-відео в дозволі 1280 х 720p при 24 к/с (FS18) / 30 к/с (FS16), на додаток до звичайного дозволом 640 х 480 у форматі Motion JPEG. При цьому всі зняті відео можна безпосередньо завантажити на YouTube.

Функція Інтелектуальний РК-екран, представлена в камерах DMC-FS18 і FS16, автоматично регулює рівень яскравості відповідно до зміни умов освітлення (11 кроків), навіть яскраве сонце не буде проблемою. Всі 28 сценічних режиму, в тому числі і отримали визнання користувачів режими «Малюк» і «Вихованець», автоматично вибирають параметри, відповідні ситуації. Вбудована пам’ять була збільшена до 70 Мб.

Функція Розпізнавання облич автоматично розпізнає людей на фотографіях і відповідно сортує зображення. З фотографій, знятих в режимі «Панорама», ви можете складати панорамні зображення і зберігати їх у форматі MOV. З вибраних фотографій ви можете створити слайдшоу і додати до нього музику.