Panasonic випустив 11 нових HD-камкордерів

490

Компанія Panasonic оголосила про вихід 11 моделей HD-камкордерів. У моделях представлена допрацьована система Crystal Engine PRO, що забезпечує велику світлочутливість і мінімальний рівень шуму під час зйомки при недостатньому освітленні. До того ж, в цих моделях компанія Panasonic поліпшила передачу кольору, дозволу і плавність тонових переходів. Оптична стабілізація зображення була доопрацьована, вона забезпечує високу чіткість і різкість зображення.

HDC-TM900/HS900/SD900/SD800 – це HD-відеокамери з сенсором 3MOS, який забезпечує кращу якість зображення за всю історію компанії Panasonic. Система 3MOS, представлена в цих моделях, нічим не відрізняється від тієї високоякісної системи, що використовується в професійних камерах. Щоб отримати максимальну якість Full HD-відео в дозволі 1920×1080 і форматі 50p, компанія Panasonic вирішила розробити ідеальну камеру. Тому ці моделі були обладнані об’єктивом Leica Dicomar, сенсором 3MOS і процесор зображення Crystal Engine PRO.

HDC-TM90

Об’єктив F1.5 Leica Dicomar відрізняє висока оптична якість з мінімальними спотвореннями і хроматичними абераціями, при цьому пригнічуються відблиски, роздвоєння зображення та зменшення якості і контрастності зображення по краях. Діагональ цього об’єктива зі світлосилою F1,5 становить 46 мм, що істотно більше, ніж у попередніх поколінь об’єктивів. До того ж, широкий кут цього об’єктива виявиться корисним у багатьох ситуаціях, наприклад, під час зйомки автопортретів, групових портретів в приміщенні або пейзажів.

HDC-TM80

Просунутий сенсор зображення розділяє світло, що проходить крізь об’єктив, на три основних кольори: червоний, зелений і синій – і обробляє кожен з кольорів окремо. В результаті, зображення виходять значно якісніше, детализированнее і з більш плавними тоновыми переходами, ніж при зйомці на камери з звичайними сенсорами.

HDC-TM40

У моделях представлений покращений процесор зображення Crystal Engine PRO, який миттєво обробляє величезні обсяги даних, створюючи зображення, яке за якістю перевершує Full HD-зображення в дозволі 1920х1080 пікселів. Процесор зображення Crystal Engine PRO збільшує чутливість та зменшує кількість шуму. Порівняно з попередніми моделями вдалося знизити рівень шуму на 45%.

Формат 1080/50p (Full HD, 1920×1080, прогресивний) передає приблизно в два рази більше інформації, ніж формат 1080i (черезрядковий), що забезпечує високу якість зображення. Цей формат не страждає від залишкових зображень і миготіння.

Нова гібридна оптична система стабілізації зображення являє собою поєднання систем оптичної та електронної стабілізації. Так що ці відеокамери можуть не тільки визначати слабку розмиття, яка з’являється при вертикальних і горизонтальних рухах зап’ястя, але і випадки руху всієї руки. Виявлена розмиття зображення коректується за допомогою оптичної системи об’єктива та електронної системи сенсора.

Завдяки новим технологіям Panasonic, представленим в цих моделях, користувачі зможуть створювати власні 3D-фільми – раніше така можливість була доступна лише професіоналам. До того ж, відеоролики у форматі AVCHD можна переглядати на телевізорах серії Panasonic VIERA і програвачах/рекордерах Blu-Ray-дисків, а також редагувати і зберігати отримані результати на DVD або Blu-Ray-диски. Для зйомки 3D-відео необхідний опціональний 3D-конвертер VW-CLT1 і сумісна модель (HD-TM900/HS900/SD900/SD800/TM90/SD90).

На камерах HDC-TM900/HS900/SD900 представлений 3,5-дюймовий РК-екран, яких є не тільки однією з великих екранів на камкордерах, але ще і підтримує сенсорне керування. Новий сенсорний РК-екран пропонує більш зручне управління камерою, порівняно з попередніми моделями. У доповнення до можливості зміни швидкості масштабування, функція Сенсорне масштабування» забезпечує плавність трансфокації під час зйомки. Користувачеві досить доторкнутися до РК-екрану, щоб включити плавне масштабування, що дозволяє вибрати оптимальне фокусна відстань об’єктива. Ще одна корисна функція – «Сенсорний спуск затвора, якщо ви торкнетеся якого-небудь об’єкта на екрані, камера автоматично на ньому сфокусується і зробить кадр. До того ж, ви можете перемикатися між сторінками з мініатюрами, просто провівши пальцем по екрану.

Камкордери HDC-TM90/SD90 відрізняються компактним корпусом, але при цьому вони оснащені усіма необхідними функціями: ширококутним об’єктивом з фокусною відстанню 28 мм і 40х Інтелектуальним трансфокатором. Ширококутний об’єктив з фокусною відстанню 28 мм особливо зручний при зйомці в приміщеннях або вузьких просторах. Завдяки такому маленькому фокусної відстані, ви зможете знімати об’єкт крупним планом, при цьому в кадр поміститься все, що його оточує. Цей новий об’єктив універсальний: він підходить для зйомки пейзажів та груп людей. Для Інтелектуальної трансфокації використовується процесор зображення Crystal Engine PRO, який дозволяє збільшувати кратність оптичного масштабування з 21 до 40. Це дозволяє наближати віддалені об’єкти, створюючи динамічні відеоролики.

Компактні камкордери HDC-TM80/HS80/SD80 дозволяє вам використовувати 42х масштабування. Функція Інтелектуальний трансфокатор, завдяки високій роздільній здатності і процесор зображення Crystal Engine PRO, дозволяє розширити кратність оптичного трансфокатора. Нові моделі можуть знімати якісні зображення, не обмежені 34х оптичним збільшенням. Розширений діапазон масштабування дозволяє наближати віддалені об’єкти, створюючи динамічні відеоролики. До того ж, на цих нових моделях представлений ширококутний об’єктив (33,7 мм). Завдяки такому маленькому фокусної відстані, ви зможете знімати об’єкт крупним планом, при цьому в кадр поміститься все, що його оточує.

HD-відеокамери HDC-TM40/SD40 – легкі і компактні камкордери (вага приблизно 169 г). Завдяки низькому енергоспоживанню (2,5 Вт) вдалося забезпечити

135 хвилин відео, а оптичний стабілізатор зображення POWER O. I. S. позбавить від розмиття зображення, викликане тремтінням рук.