Panasonic випустив фотокамеру DMC-FX77

443

Компанія Panasonic представила поповнення лінійки LUMIX FX – компактну гібридну цифрову камеру DMC-FX77, оснащену 3,5 дюймовим сенсорним РК-екраном. Все управління камерою можна виробляти за допомогою сенсорного екрану: автофокусування, масштабування і спуск затвора виробляються одним дотиком пальця – однак його можливості не обмежені тільки зйомкою, під час відтворення ви можете використовувати різні додаткові функції, наприклад, «Художню ретуш» або «Красиву ретуш».


Panasonic DMC-FX77

Новий ультраширокоугольный об’єктив LEICA DC VARIO-SUMMARIT з фокусною відстанню 24 мм (24-120 мм (в еквіваленті 35 мм камери) з 5х оптичним трансфокатором і світлосилою F2.5 вийшов досить компактним, щоб прикрашати витончений корпус камери. Цей об’єктив чудово підходить не тільки для зйомки пейзажів, але і для зйомки рухомих в умовах поганого освітлення об’єктів. До того ж, завдяки новому високошвидкісного ПЗС-сенсору з роздільною здатністю 12,1 мегапікселя, камера DMC-FX77 справляється з обробкою великих обсягів даних, що необхідно для високошвидкісної серійної зйомки і зйомки Full HD-відео в дозволі 1920х1080 та форматі AVCHD. А просунутий процесор зображення Venus Engine FHD забезпечує найвищу якість зображення при фото-і відеозйомці. Він підтримує технологію «Інтелектуальне дозвіл», яка обробляє сигнал, допрацьовуючи різні ділянки зображення, що дозволяє отримувати знімки високої чіткості і деталізації. Функція «Інтелектуальне масштабування» збільшує кратність потужного 5х оптичного трансфокатора до 6,5 х. Система автофокусування Sonic Speed (яка приблизно на 33% швидше, ніж у DMC-FX70) і швидкий час запуску зробили камеру DMC-FX77 більш «чутлива».

Режим iA (Інтелектуальний автоматичний) також еволюціонував. Для того, щоб домогтися більш якісної корекції при зйомці відео, в традиційній системі стабілізації зображення MEGA O. I. S. був реалізований «Активний режим». Він пригнічує розмиття відеоматеріалу при зйомці під час ходьби і в ширококутному положенні об’єктиву. Завдяки системі стабілізації зображення MEGA O. I. S. і світлосилі об’єктива, камера DMC-FX77 успішно запобігає розмиття будь – незалежно від того, чи викликане воно тремтінням рук або рухом об’єкта. Режим запобігання змазування при зйомці відео відстежує швидкість руху об’єкта («Інтелектуальне управління світлочутливістю») і яскравість сцени («Інтелектуальна експозиція»), домагаючись як можна більш короткої витримки. Функція Розпізнавання осіб» визначає внесені в пам’ять камери особи і виставляє за них фокусування і експозицію, при цьому на РК-екрані навіть відображається ім’я людини. «Інтелектуальний селектор» сценічних режимів автоматично вибирає відповідний умовам зйомки режим з найбільш часто використовуваних: «Пейзаж», «Портрет», «Макро», «Нічний портрет», «Нічний пейзаж» або «Захід».

У фотоапараті DMC-FX77 передбачені не тільки самі необхідні функції, але і численні розважальні, наприклад: «Красива ретуш», «Художня ретуш» і «Мій фотоальбом». До того ж, LUMIX Image Uploader дозволяє за допомогою ПК миттєво публікувати фотографії в Facebook, а відео в YouTube – ви зможете з легкістю ділитися відзнятими фотографіями і відеороликами. Фотоапарат DMC-FX77, завдяки новому режиму 3D Фото, створює реалістичні 3D-зображення, їх можна переглядати на HD-телевізори VIERA 3D або інших 3D-телевізорах, сумісних з форматом MPO.

Фотоапарат DMC-FX77 оснащений новим високоякісним об’єктивом LEICA VARIO-SUMMARIT, відрізняється чудовою світлосилою. Завдяки світлосилі F2.5, він пропускає приблизно на 25% більше світла, ніж об’єктив F2.8, який вважається досить світлосильним. Такий об’єктив дозволяє працювати з більш короткою витримкою, створюючи чіткі фотографії навіть в умовах поганої освітленості. У поєднанні з функцією придушення смазанности режиму iA, камера DMC-FX77 добре передає навіть швидко рухомі об’єкти. До того ж, ультраширокоугольный об’єктив з фокусною відстанню 24 мм (24-120 мм (в еквіваленті 35 мм камери) є рідкістю на компактних камерах, він дає фотографам більш широкі можливості побудови композиції – приблизно на 213% більше поле огляду в порівнянні з камерою 35 мм.

Конструкція об’єктива включає 7 елементів, розділених на 6 груп, у тому числі 3 асферичні лінзи з 5 асферичними поверхнями, при цьому об’єктив був зменшений не тільки в довжину, але й в діаметрі, що дозволило розмістити його на компактному корпусі фотоапарата. Цього вдалося домогтися завдяки новому механізму і новітнього матеріалу, вперше в світі (pdw) для створення асферичної лінзи з наднизькою дисперсією, товщина якої не перевищує 0,3 мм. Компанія Panasonic розробила об’єктив з високим індексом рефракції і наднизькою дисперсією, що дозволило добитися високої передачі кольору при мінімальному рівні хроматичної аберації. Цей об’єктив відповідає суворим стандартам компанії Leica, і пропонує високу оптичну якість з мінімальними спотвореннями, при цьому пригнічуються хроматичні аберації, раздваивание і відблиски. Завдяки технології «Інтелектуальне дозвіл» стала можливою реалізація функції «Інтелектуальне масштабування», що дозволяє збільшити коефіцієнт трансфокації приблизно в 1,3 рази, без втрати якості зображення навіть при використанні цифрового масштабування. Відповідно, кратність оптичного масштабування може бути віртуально збільшена з 5 до 6,5. Більш того, функція Додаткового оптичного масштабування збільшує кратність збільшення до 9,8 (при дозволі 3 мегапікселі), задіявши центральну частину ПЗЗ-матриці, ще ближче наближаючи вас до об’єкту зйомки.

Незважаючи на свій компактний корпус, фотоапарат DMC-FX77 – флагман сімейства FX, підтримує зйомку відео у форматі AVCHD Full HD-дозволі 1920х1080 пікселів. Формат AVCHD дозволяє знімати відеоролики HD-якості в два рази більшої довжини, у порівнянні з традиційним форматом Motion JPEG. При цьому, завдяки технології «Інтелектуальне дозвіл», якість зображення виходить значно краще. Окремо варто відзначити технологію Dolby Digital Stereo Creator, що відповідає за запис високоякісного аудіо. Також з’явилася можливість активувати отримав широку популярність режим iA і під час зйомки відео. Ви можете активувати функцію стежить автофокусування, просто доторкнувшись до необхідного об’єкту пальцем, після цього камера буде відстежувати всі його рухи.