Panasonic випустив камкордери з ширококутним обєктивом і 78х трансфокатором

444

Компанія Panasonic представила три нових моделі камкордерів: SDR-H100, що знімає відео на жорсткий диск об’ємом 80 Гб або на карти пам’яті SDXC/SDHC/SD; SDR-T70 (4 Гб), який зберігає відзнятий матеріал або у вбудованій пам’яті або на карті пам’яті SDXC/SDHC/SD; та SDR S-70, який записує відзняті матеріали на карти пам’яті SDXC/SDHC/SD. Всі три моделі доступні у трьох варіантах забарвлення.

Ці моделі камкордерів оснащено об’єктивом з 70х оптичним трансфокатором і функцією «Покращеної оптичного масштабування», яка збільшує кратність трансфокації до 78, за рахунок використання центральній області ПЗС-сенсора. Подібне рішення дозволяє знімати не тільки пейзажі в ширококутному положенні об’єктиву, але і робити великі плани віддалених об’єктів. До того ж, в оригінальній системі корекції тремтіння рук, оптичної стабілізації зображення Advanced O. I. S., з’явився новий активний режим. Він пригнічує розмиття, викликане тремтінням рук і зйомкою під час ходьби.

Функція стежить фокусування/експозиції була додана користувачів режим iA (Інтелектуальний Авто). Для того щоб включити автоматичне стеження за об’єктом, необхідно розташувати його в центрі екрана і натиснути кнопку AF/AE. Після цього камера буде відслідковувати всі переміщення виділеного об’єкта, автоматично підбираючи оптимальну фокусування та експозицію.

Функція Придушення шуму вітру автоматично визначає і придушує шум вітру. До того ж, в нових моделях було покращено зменшення шуму, а також була представлена функція «Посилення мікрофона». Ця функція пов’язує роботу мікрофона з роботою камери. Наприклад, якщо ви збільшуєте птаха, яка знаходиться на віддалі, то і мікрофон буде реєструвати тільки цвірінькання птахів.

Для зберігання знятих матеріалів SDR-H100 покладається на жорсткий диск, карти пам’яті SDXC/SDHC/SD. На вбудованому жорсткому диску об’ємом 80 Гб може вміститися наблизить 74 години і 30 хвилин відеоматеріалу (в режимі LP), а на карті пам’яті SDXC 64 Гб (продається окремо) вміщується 60 годин і 30 хвилин відеоматеріалу (в режимі LP). Завдяки цьому, камкордер H100 підходить для зйомки довгих подій і довгих поїздок. До того ж, H100 забезпечує чудовий захист даних. Це стало можливим за рахунок використання надійних карт пам’яті SDXC/SDHC/SD, у яких немає механічних частин, а також технології Anti-Shock Shield , яка захищає жорсткий диск від зовнішнього впливу. Камкордер SDR-H100 значно спрощує процес копіювання записів з карти пам’яті або жорсткого диска на DVD-диск. Для цього досить підключити відеокамеру до DVD-рекордеру (опціональному.) Вам зовсім не обов’язково використовувати в якості посередника ПК, а всі записані диски можна відтворювати на будь-якому DVD-плеєрі.

Камкордер SDR-T70 записує зображення у вбудовану пам’ять або на карту пам’яті SDXC/SDHC/SD (опціонально). На вбудованої пам’яті, чий обсяг становить 4 Гб, вміщується приблизно 4 години і 20 хвилин відеозйомки (в режимі LP). Якщо ви вставте карту пам’яті SDXC об’ємом 64 Гб, час зйомки збільшиться на 60 годин і 30 хвилин (в режимі LP). До того ж, цей камкордер оснащений функцією автоматичного перемикання джерела запису: якщо вбудована пам’ять виявляється заповненою, камкордер продовжує запис на карту пам’яті SDXC/SDHC/SD. Наприклад, якщо в T70, чий об’єм вбудованої пам’яті дорівнює 4 Гб, ви вставте карту пам’яті SDXC об’ємом 64 Гб, то загальний обсяг пам’яті камкордера складе 68 Гбайт. Корпус SDR-T70 компактніше, ніж у камкордера з жорстким диском, так що ця модель займе менше місця в багажі, плюс вона стійка до ударів.

Завдяки запис відзнятого матеріалу на карти пам’яті SDXC/SDHC/SD, компактний SDR-S70 підходить для повсякденного використання.

Відеокліпи записуються на карти пам’яті SDXC/SDHC/SD, які підтримуються функцією VIERA Image Viewer, так що зняті матеріали можна відтворити просто вставивши картку в гніздо для карти пам’яті телевізора Panasonic VIERA.

Всі три моделі оснащені потужним 70х оптичним трансфокатором і функцій Розширеної оптичної трансфокації, що збільшує кратність трансфокації до 78, за рахунок використання тільки центральної області ПЗС-сенсора. Подібне рішення дозволяє знімати не тільки пейзажі в ширококутним положенні об’єктиву, але і робити великі плани віддалених об’єктів. Але оскільки тремтіння рук стає більш помітним при використанні великих фокусних відстаней, необхідна оптична стабілізація зображення, запобігає розмиття зображення. На допомогу приходить система оптичної стабілізації зображення Advanced O. I. S. Вона визначає і коригує до 4000 рухів в секунду, гарантуючи чіткість зображення навіть при зйомці на великих фокусних відстанях. До того ж, Активний режим стабілізації дозволяє знімати навіть на ходу без втрати якості зображення.

Ширококутний об’єктив з фокусною відстанню 33 мм особливо зручний при відеозйомці в приміщеннях або вузьких просторах. Завдяки такому маленькому фокусної відстані, ви зможете знімати об’єкт крупним планом, при цьому в кадр поміститься все, що його оточує. В цьому є і ще одне приховане перевага – більш якісний запис голосу, оскільки ви будете перебувати ближче до об’єкта. Цей новий об’єктив універсальний, підходить для зйомки пейзажів та груп людей.

Інтелектуальний автоматичний режим (iA), самостійно обирає відповідний ситуації сценічний режим зйомки, еволюціонував ще сильніше. Тепер у нього з’явилися стежить фокусування/експозиція, ці функції автоматично відслідковують заданий об’єкт, забезпечуючи максимальну якість зображення. У той час як звичайний Автоматичний режим просто фокусується і коригує експозицію по центру екрана. Ви можете включити автоматичне стеження за об’єктом, натиснувши кнопку AF/AE. І камера буде автоматично стежити за переміщенням цього об’єкта, так що ви гарантовано отримаєте максимально різкий і якісне зображення навіть рухомого об’єкта. До Інтелектуального управління контрастністю, яке самостійно коригує яскравість, забезпечуючи чудову контрастність ваших знімків, були додані п’ять просунутих функцій, представлених у попередніх моделях, в тому числі: Визначення осіб, Просунута стабілізація зображення та Інтелектуальний селектор сценічних режимів. Кожна з цих функцій включається простим натисненням кнопки iA.

Завдяки функції «Посилення мікрофона», робота мікрофона тісніше пов’язана з роботою камери, що дозволяє записувати звуки віддалених об’єктів. До того ж, компанія Panasonic зменшила реєстрацію навколишнього шуму приблизно на 1/3 порівняно з попередніми моделями.

Функція Придушення шуму вітру» автоматично визначає і робить тихіше шум вітру, забезпечуючи більш природне звучання запису – людські голоси на пляжі або в горах будуть звучати значно чіткіше.

Камкордер автоматично вмикається або вимикається при відкритті або закритті РК-екрану. І вже всього через 1,9 секунди після відкриття екрану, ви зможете почати зйомку. Режим «Швидкий старт» дозволяє включати камеру ще швидше – в цьому режимі швидкість старту камери після відкриття екрану складає приблизно 0,8 сек. Це особливо зручно, якщо ви часто вимикаєте/включаєте камеру. До того ж, режим «Еко» автоматично відключає камкордер, якщо той не використовується протягом п’яти хвилин, що зберігає заряд батареї.

У кожному з камкордерів передбачена світлодіодне підсвічування, яка дозволить вам знімати навіть в темних приміщеннях або вночі.

Функція простого завантаження на YouTube і Facebook полегшує завантаження відеороликів на веб-сайти Youtube і Facebook. Просто встановіть на ПК додаток VideoCam Suite, яке поставляється разом з камкордером, і підключіть відеокамеру до ПК за допомогою USB-кабелю. Додаток автоматично запуститься. Для того щоб завантажити відеокліп на YouTube і Facebook, просто виконайте інструкції програми. До того ж, ви можете додати URL-адресу завантаженого відео в електронний лист і надіслати посилання адресатові.

Завдяки ряду функцій, представлених в цих камкордерах, процес копіювання максимально полегшений. У минулому, копіювання відео з карти пам’яті SDXC/SDHC/SD або жорсткого диска на DVD-диск являло собою процес, що складається з двох кроків: спочатку потрібно було перенести дані на ПК, а потім скопіювати їх з ПК на диск. Але нова функція дозволить вам копіювати зображення на DVD-диск без зайвих дій. Підключіть відеокамеру до DVD-рекордеру Panasonic VW-BN1 (опціонально) за допомогою USB-кабелю і ви зможете копіювати свої відеозаписи на 12-см DVD-диски (DVD-RAM/DVD-R/DVD-R DL/DVD-RW,+R/+R DL/+RW).

Кожен з цих камкордерів поставляється з додатком VideoCamSuite 3.5 (Windows). У додатку VideoCamSuite 3.5 представлений «Smart Wizard», який запускається, якщо ви підключіть відеокамеру до ПК за допомогою USB-кабелю. До того ж, це додаток полегшує завантаження відеокліпів на YouTube.