Pentax Optio M90: фотокамера середнього рівня

444

Компанія Pentax представила Pentax Optio M90 – нову компактну цифрову камеру середнього класу. Камера випускається в двох колірних варіантах: класичний чорний колір і благородного червоного вина. Модель має 5х ширококутний зум-об’єктив (від 28 до 140 мм в еквіваленті формату 35 мм) і 12-мегапіксельну матрицю.


Pentax Optio M90

Численні налаштування (20 різних знімальних програм, функція розпізнавання осіб і посмішок у кадрі і багато іншого) зручно здійснювати завдяки великому 2,7-дюймовому РК-монітора.
Корпус нової камери виконаний з металу і має спеціальне м’яке покриття Soft-Touch, яка дозволяє комфортно утримувати камеру в руці.

Pentax Optio M90
Pentax Optio M90

У самому простому режимі Auto Picture фотоапарат активно допомагає у творчості, автоматично підбираючи найбільш підходящу для даного сюжету знімальну програму. Якщо ж ви вже знайомі з основами знімального процесу, то зможете скористатися двадцятьма простими творчими режимами, серед яких: Auto-Panorama – допоможе зробити кілька кадрів і автоматично об’єднати їх в одну ефектну панораму, «Нічна зйомка» – автоматично викликає налаштування, необхідні для хороших кадрів при поганій освітленості, «Спорт» – допомагає зняти рухомі об’єкти. Крім цього в М90 є такі корисні функції, як Face Detection (функція визначення особи) та Smile capture (функція, яка допоможе автоматично зробити знімок, коли людина в кадрі посміхнеться). А режим Blink detection попередить фотографа, якщо портретований закриває очі під час випуску затвора.

Pentax Optio M90
Pentax Optio M90

Камера вміє записувати відео з роздільною здатністю 640х480 пікселів 30 кадрів в секунду зі стабілізацією, що забезпечує плавність рухів.

Optio M90 дозволяє накладати різноманітні цікаві рамочки на зображення.
На лекціях, екскурсіях і в інших ситуаціях нагоді наявний в камері режим диктофона.
Живлення камери здійснюється від літій-іонного акумулятора.

Швидка серійна зйомка. М90 робить 16 знімків (з роздільною здатністю 640х480) зі швидкістю 14.6 зображень в секунду і створює одне індексне зображення (preview).