Перевод документов в Афинах

12-4-2017

Наш центр перекладів «Athens Translation Center» був заснований в 1994 році і продовжує утримувати лідируючі позиції в області усного та письмового перекладу. Є пріоритетним вибором у компаній і приватних осіб, у зв’язку з величезним досвідом наших професійних перекладачів, і великим увагу деталям. У нас перевод документов в Афинах.

Поряд з простими перекладами документів і простими текстами, які є офіційними документами і це означає, що переклад повинен бути офіційним, ми маємо самим великим штабом спеціалізованих перекладачів, за напрямами такі як технічні, наукові, економічні, медичні, літературні переклади для приватних осіб, і для компаній, що спеціалізуються в різних галузях бізнесу. Таким чином ми домоглися довгострокове співробітництво з малими і великими грецькими та іноземними компаніями, посольствами та консульствами, а також з державними службами та організаціями, надаючи послуги перекладу на більш ніж 30 мовами.

В області усного перекладу, через постійно зростаючого числа угод між компаніями усередині Європейського Співтовариства, але і численних емігрантів, попит на цю послугу зростає, і ми в змозі задовольнити будь-які потреби і специфіку одночасного переклад на конференціях, медичних консиліумах, лекціях, ділових зустрічах, приватних переговорах, в тому числі і для представників органів державної влади, завжди з високою якістю виконання.