Перша приватна космічна станція starlab вийде на орбіту землі в 2027 році

28

Компанії nanoracks, voyager space і lockheed martin оголосили 21 жовтня, що вони планують створити приватну космічну станцію вільного польоту на низькій навколоземній орбіті (ноо) до 2027 року. Аванпост, названий starlab, повинен стати туристичним центром, а також центром досліджень і виробництва, що сприяє зростанню позаземної економіки.

“щоб задовольнити потреби уряду сша, міжнародних космічних агентств і комерційних організацій в космосі, лідери галузі розроблять starlab спеціально для зростаючої космічної економіки і задоволення попиту клієнтів на космічні послуги, такі як дослідження матеріалів, вирощування рослин і діяльність астронавтів”, – йдеться в прес-релізі трьох компаній.

Станція starlab, розрахована на чотирьох осіб, буде піднята в повітря в ході одного запуску, який, як очікується, відбудеться в 2027 році. Аванпост складатиметься з модуля середовища проживання з внутрішнім об’ємом 340 кубічних метрів, силової і рухової установки, лабораторної установки і великого зовнішнього роботизованого маніпулятора для обслуговування корисного навантаження і вантажів.

Для розуміння ситуації: внутрішній об’єм всієї міжнародної космічної станції (мкс) становить 916 кубічних метрів.