Перші покупці pixel 6 повідомляють про проблеми при покупці нових смартфонів

33

Google не славиться високим контролем якості збірки свого обладнання. Схоже, старі проблеми спливли і на цей раз, з виходом нових смартфонів pixel 6. У мережі з’явилися пости з описом проблем, з якими зіткнулися перші покупці нових смартфонів google.

Один із прикладів, який привернув увагу – це відеоролик, розміщений в мережі reddit. Він показує, як при виключенні pixel 6 pro власник смартфона виявив дивну проблему: після натискання на кнопку живлення виникло мерехтіння.

Інша проблема, з якою зіткнулися вже ряд користувачів – це зелений відблиск на дисплеї pixel 6.

Втім, подібна проблема з відблиском не рідкість для панелей oled. Зі схожими явищами стикалися раніше і багато брендів. У їх числі був і google на випуску смартфонів pixel 4 xl і 5a.схоже, все повторилося знову.

Можливо, найдивнішою проблемою став смартфон pixel 6 pro, у якого на екрані виявилася «друга дірка під селфі-камеру».

Мова йде про круглої області на екрані, яка повинна точно збігатися з фізичним місцем розташування селфі-камери. Але в даному випадку щось пішло не так. Мабуть, була проведена неправильна калібрування екрану, в результаті якої збилися точні координати місця розташування селфі-камери.

Власник повідомляє, що це дійсно схоже на дірку, а це явно не биті пікселі. Швидше за все цю проблему можна виправити повторної калібруванням, але в магазині вирішили просто замінити несправний телефон на інший. Тому у цієї історії відразу вийшов “щасливий фінал”.

We kind of concluded that it is not display damage, as poking it doesn’t make it bleed or warp. Also debug drawing over it didn’t work. This display was hole punched twice. #pixel6pro pic.twitter.com/prlcxfxtao

– mark schramm 🕹️ #vr #ar (@markschrammvr) october 28, 2021

Варто нагадати, що нові флагманські смартфони google коштують 600/900 доларів. Тому такий рівень якості виглядає бентежить.

Кажуть, google навіть почав скасовувати попередні замовлення на pixel 6 без пояснення причин. Оскільки замовлення робилися попередньо і google обіцяв надати за них подарункові навушники pixel buds series a, то не відбулися покупці смартфонів отримують не тільки відмову на попереднє замовлення google pixel 6, але ще і подарунок на додачу.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: