Перший Full HD 3D Blu-ray плеєр Panasonic

454

Компанія Panasonic оголошує про випуск першого Full HD 3D Blu-ray плеєра DMP-BDT300. 3D Blu-ray плеєр Panasonic DMP-BDT300 оснащений спеціально розробленим однокристальным процесором UniPhier, який призначений для роботи з великим обсягом даних Full HD 3D відео. Можливості обробки зображення UniPhier поєднуються з технологією чергування кадрів, яка застосовується для формування 3D-картинки. Живі і насичені кольори точно передають оригінальну якість кожної 3D-зображення.


Panasonic DMP-BDT300

Унікальні розробки Panasonic – процесор відеосигналу PHL Reference Chroma Plus і технологія Adaptive High Precision 4:4:4. Перша – високоякісна інтегральна схема, створена для точної обробки кожного пікселя відеосигналу Blu-ray у вертикальному напрямку. Вона відтворює кольорову інформацію з подвійною точністю в порівнянні зі звичайними системами, щоб підтримувати достовірність і різкість кольору. Друга – відтворює колірні сигнали в горизонтальному напрямку з підвищеним дозволом. Тепер вона отримала подальший розвиток. Вона не лише відтворює всі нюанси фільмів Full HD 1080p в повній відповідності з задумом кіностудії, але і наділяє концертні програми та документальні фільми у форматі 1080i більшою детальністю, ніж коли-небудь раніше.

У доповнення до можливості відтворення 3D-контенту, DMP-BDT300 забезпечує високу якість відео в 2D-форматі зі звичайних Blu-ray і DVD-дисків.

Технологія P4HD прораховує більше 15 млрд. пікселів в секунду і оптимально обробляє кожен з них. Це дозволяє відтворювати фільми, записані на DVD, з якістю 1080p, домагаючись рівної передачі руху і чіткості діагональних ліній.

Full HD 3D Blu-ray плеєр DMP-BDT300 оснащений численними мережевими функціями, включаючи технологію Viera Cast, яка дозволяє користуватися популярними інтернет-ресурсами, такими як YouTube, Twitter, Picasa, Bloomberg та іншими. Завдяки вбудованому слоту для Карт Пам’яті SD і USB-порту власники плеєра можуть переглядати свої фотографії і відеозапису у форматі Full HD.

Один з двох виходів HDMI, передбачених в конструкції плеєра, можна використовувати для виведення аудіосигналу, тим самим забезпечивши підвищений якість звуку, і задовольнити вимогам користувачів спеціалізованих домашніх кінотеатрів, так і власників традиційної аудіоапаратури.

Фахівцям Panasonic вдалося достовірно імітувати характерні особливості звучання лампових підсилювачів – помітно більш теплий і комфортний для слуху звук. Ви можете вибрати будь-який з трьох варіантів «лампового» звуку, кожен з яких має неповторну індивідуальність.

7.1-канальний аналоговий вихід з ЦАП 192 кГц/24 біт може передавати високоякісний аналоговий аудіосигнал на AV-ресивер.

Моделі нового модельного ряду споживають на 60% менше електроенергії, ніж моделі 2009 року.