Pioneer представив контролери DDJ-S1 / DDJ-T1 для діджеїв

543

Pioneer представив нові контролери DDJ-T1/DDJ-S1 для управління програмами TRAKTOR DJ і SERATO ITCH DJ. Передовий апаратний комплекс Pioneer в поєднанні з функціональністю програм дозволяє створити зручну систему для діджеїнгу.


Pioneer DDJ-T1

Маючи в комплекті програму TRAKTOR PIONEER DDJ-T1 EDITION, пристрій DDJ-T1 дозволяє управляти всіма популярними функціями TRAKTOR-без необхідності апгрейду. Управління чотирма деками і шістьма ефектами, а також можливість запису допоможуть діджею повністю розкрити свій потенціал, без необхідності придбання нової версії програми.

Pioneer DDJ-S1
Pioneer DDJ-S1

DDJ-T1 поєднує в собі знайому багатьом програму TRAKTOR з інтуїтивністю управління контролера. До того ж, DDJ-T1 відрізняється високою якістю, властивим устаткування Pioneer. Рекомендована роздрібна ціна контролера, який з’явиться у березні, складе 43 тис. руб.

Контролер поставляється з програмою TRAKTOR PIONEER DDJ-T1, яка володіє усіма популярними функціями TRAKTOR, багато з яких відсутні в версії TRAKTOR LE. Це, наприклад, управління чотирма деками, шість ефектів, можливість запису, квантайз і фейдерстарт.

Користувачам TRAKTOR не потрібно звикати до нового розташування ручок. Їх розташування на контролері повністю відповідає програмного інтерфейсу. Крім того, у контролера є джога діаметром 115 мм, функція needle search і можливість чотириканального мікшування синхронізації темпу.

Простір під контролером дозволяє розташовувати там клавіатуру ноутбука, приховуючи комутацію і залишаючи видимою тільки дисплей.

DDJ-Т1 має оптимізований звуковий тракт на майстер виходу, яка використовується в професійному обладнанні Pioneer.

Всі ручки і кнопки DDJ-T1 вже призначені на відповідні функції програми, що дозволяє діджею відразу ж приступити до роботи. Сам контролер може харчуватися від USB порту комп’ютера.

Також Pioneer представила новий контролер для управління програмою Serato ITCH DDJ-S1, сконструйований з метою привнесення інтуїтивність і функціональність Pioneer в процес роботи з цим ПО. Прилад з’явиться в травні і порадує прихильників програми Serato ITCH.

DDJ-S1 оснащений симетричними входами і виходами з роз’ємами XLR для легкої інтеграції в професійні аудіо системи, а функція talk-over мікрофонної секції дає можливість працювати з MC. Плюс до цього комутація Plug and Play, великі можливості і високу якість самого приладу роблять DDJ-S1 підходящим для мобільних ді-джеїв.

DDJ-S1 пропонує повну інтеграцію з Serato ITCH, дозволяючи програвати треки з комп’ютера і керувати програмою. Секція управління ефектами дозволяє діджеям з легкістю застосовувати ефекти для Serato ITCH, а індикатори – контролювати рівні гучності всіх сигналів.

Всі органи управління контролера розташовані з інтуїтивністю, притаманною устаткування Pioneer, і пропонують високу функціональність. Крім стандартних для контролерів функцій DDJ-S1 дозволяє здійснювати пошук треків за алфавітом, а режим slip служить для створення петель, реверсу і скретча без втрати ритму.

На відміну від існуючих контролерів, DDJ-S1 має всі необхідні входи і виходи, включаючи симетричні входи і виходи XLR для безпосереднього підключення до звукової системи. Мікрофонні канали забезпечені функцією ” talk-over, яка автоматично знижує рівень гучності музики під час використання мікрофона.

Playing Address відображає на дисплеї прогрес відтворення треку, а функція needle search дозволяє миттєво перейти до необхідного музичного фрагменту.

Простір під контролером дозволяє розташовувати там клавіатуру ноутбука, приховуючи комутацію і залишаючи видимою тільки дисплей.

Всіх ручок і кнопок контролера DDJ-S1 вже призначено відповідні функції програми, що дозволяє діджею відразу ж приступити до роботи. Сам контролер може харчуватися від USB порту комп’ютера.