PocketBook представив 5 нових пристроїв

258

Компанія PocketBook International представить на міжнародній виставці споживчої електроніки IFA, яка пройде з 3 по 8 вересня 2010 р. у Берліні, новий модельний ряд електронних книг відразу в декількох класах. Розширений асортимент електронних книг представлений класичними моделями PocketBook Pro 602 і Pro 902, моделями преміум-класу PocketBook Pro 603 і Pro 903 і PocketBook IQ з кольоровим TFT-екраном.


PocketBook Pro 602

Електронні книги PocketBook Pro 602 і Pro 902 є класичними моделями. Вони відрізняються між собою розміром екрана (6 дюймів і 9,7 дюйма відповідно) і тривалістю роботи від акумулятора (14 тис. і 7 тис. перевертань сторінки відповідно).

PocketBook Pro 602
PocketBook Pro 602

З технічної точки зору обидві моделі ідентичні. Вони працюють на базі операційної системи Linux, оснащені WiFi, Bluetooth і роз’ємом для навушників. Об’єм вбудованої пам’яті становить 2 Гб.

PocketBook Pro 902
PocketBook Pro 902

Електронні книги PocketBook Pro 603 і Pro 903 є новими моделями преміум-класу і відрізняються між собою розміром екрана (6 дюймів і 9,7 дюйма відповідно) і тривалістю роботи від акумулятора (14 тис. і 7 тис. перевертань сторінки відповідно). Моделі працюють на базі операційної системи Linux і оснащені 3G, WiFi, Bluetooth, сенсорним екраном (технологія Wacom) і стилусом, мають роз’єм для навушників. Об’єм вбудованої пам’яті становить 2 Гб.

PocketBook Pro 902
PocketBook Pro 902

Електронні книги PocketBook Pro 603 і Pro 903 є більш досконалою версією моделей Pro Pro 602 і 902.

PocketBook Pro 603
PocketBook Pro 603

Серед численних переваг нової моделі PocketBook IQ основними є: кольоровий сенсорний TFT-екран розміром 7 дюймів, технології WiFi і Bluetooth. Пристрій працює на базі операційної системи Android 2.0.

PocketBook Pro 603
PocketBook Pro 603

Особливості електронних книг PocketBook:

 • Вперше в електронних книгах реалізована функція віджетів. Це графічні модулі, які розміщуються на робочому просторі і служать для швидкого доступу до потрібної секцію, наприклад, калькулятор, розклад уроків, інші.
 • Функція – «активне зміст», яка робить роботу з текстами більш комфортною. Наприклад, з’явилася можливість створювати нотатки, які відображаються у змісті книги. Більш того, вибрані частини тексту запам’ятовуються у вигляді конспекту, який можна редагувати.
 • Програмне забезпечення PocketBook є відкритим, користувачі можуть створювати свої власні програми і адаптувати меню. Вже існує досить велика кількість програм, ігор, меню і логотипів, створених користувачами.
 • Оснащеність високоякісними Е-Ink екранами робить електронні книги PocketBook безпечними для очей користувачів. Цей тип екрану працює виключно в режимі відбивання світла і нагадує звичайний папір.
 • Зрозумілий багатомовний інтерфейс
 • Багаторівнева система папок дозволяє зберегти цілу бібліотеку в одному пристрої.
 • Наявність вбудованих оновлюваних словників допомагає працювати з текстами на 20 мовах, швидко визначати значення незнайомих слів, не відключаючись від основного тексту.
 • Програмне забезпечення PocketBook працює з 16 текстовими форматами без необхідності їх перетворення, а також дозволяє створювати «Нотатки» та «Закладки». Завдяки цим функціям користувачі можуть з легкістю повернутися до важливих моментів раніше переглянутих матеріалів.
 • Програмне забезпечення PocketBook включає ряд вбудованих ігор.
 • Наявність спеціального програмного забезпечення і роз’єму для навушників дозволяє прослуховувати аудіокниги і працювати в режимі «text to speech» (доступне на 28 мовах, 4 мови вже встановлені).
 • Вбудований датчик орієнтації дозволяє користувачеві розташовувати екран електронної книги так, як йому зручно.
 • Швидкозростаюча, многоформатная інтернет-бібліотека bookland.net з вільним доступом для всіх користувачів. Обсяг бібліотеки перевищує 30 тис. вільно розповсюджуваних книг на більш ніж 60 мовами.. Незабаром поповнить бібліотеку ще понад 200 тис. книг, доступ до яких буде здійснюватися на платній основі.

PocketBook Pro 903
PocketBook Pro 903

Нові моделі електронних книг PocketBook будуть доступні в роздробі з листопада 2010 р.

PocketBook Pro 903
PocketBook Pro 903
PocketBook IQ
PocketBook IQ
PocketBook IQ
PocketBook IQ