Попит на iphone 13 падає: покупці не хочуть дефіцитні смартфони, а apple ще більше знижує виробництво

45

Apple повідомила своїм постачальникам, що попит на лінійку iphone 13 падає, тому компанія має намір ще більше урізати виробництво. Про це пише bloomberg, посилаючись на галузеві джерела.

У чому причина?

До речі, раніше bloomberg писав, що apple в цьому році скоротила обсяги виробництва з 90 мільйонів до 80 мільйонів. Причина-в нестачі чіпсетів. Компанія сподівалася надолужити це в 2022 році, але, схоже, цифри знову будуть переглянуті.

У чому ж причина зниження попиту? сама apple вважає, що виною важкодоступність нових моделей. І дійсно, деякий дефіцит лінійки спостерігався ще зі старту попередніх замовлень: час очікування замовлень збільшували, і багато хто відмовлявся від покупки нового гаджета замість того, щоб почекати його кілька тижнів.

Однак дії apple в цій ситуації здаються нерозумними і нелогічними: замість того, щоб наростити поставки і не змушувати людей чекати, компанія, навпаки, знижує виробництво. Таким чином, найближчим часом айфони стануть ще більш важкодоступними.

Тим не менш, аналітики прогнозують рекордний сезон свят для apple. Очікується, що в четвертому кварталі продажі перевищать 117 мільярдів доларів, що на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Bloomberg