Процесори intel

6-29-2021

Процессор Intel Celeron Dual-Core G1620 2700 LGA-1155 (Box)

Процесори intel ® для настільних пк забезпечують чудову продуктивність і надійність для роботи вдома і в офісі.  Процесори intel ® для ноутбуків дозволять вам залишатися на зв’язку в самих різних куточках світу. Процесори intel ® для серверів і робочих станцій відрізняються високою масштабованістю, енергоекономічністю і продуктивністю і підтримують високі вимоги до багатопроцесорних середовищ. Процесори intel ® для вбудованих і комунікаційних систем поєднують в собі видатну продуктивність, масштабованість і енергоекономність і призначені для різних сфер використання. Також хочемо вам порекомендувати https://57.ua/parts/cpu-intel.html процесори intel.

Процесори сімейства intel ® core ™

Процесори intel ® core ™ , що володіють інтелектуальною продуктивністю, яка збільшується при роботі з ресурсоємними додатками, наприклад, з графічними редакторами та іграми, працюють швидше, ніж ви можете собі це уявити.процесори intel core i автоматично розподіляють обчислювальну потужність туди, де вона потрібна найбільше.1 при створенні відео у форматі hd, запису цифрової музики, редагуванні фотографій, а також в найсучасніших іграх процесор intel core відкриє перед вами безмежні можливості для багатозадачності і продуктивної роботи.

Процесори сімейства intel ® pentium ®

Двоядерний процесор intel ® pentium ® забезпечує високу продуктивність настільних пк, низьке енергоспоживання і широкі можливості багатозадачності при повсякденній роботі, мае два повноцінних процесорних ядра в одному корпусі, що працюють на однаковій тактовій частоті, до 2 мб кеш-пам’яті 2 рівня і системну шину з частотою 800 мгц.

Процесори сімейства intel ® celeron ®

Двоядерні процесори intel ® celeron ® дозволяють розширити можливості вашого пк. Процесор intel ® celeron ® має 512 кб загальної кеш-пам’яті 2 рівня, системну шину з частотою 800 мгц і два незалежних ядра в одному корпусі, які працюють з однаковою тактовою частотою, забезпечуючи відмінне поєднання високої енергоекономічності і продуктивності.одноядерні процесори intel ® celeron ® також гарантують високу надійність і економічність.

Процесори intel ® для серверів

Процесори intel ® для серверів забезпечують високу енергоефективність і продуктивність бізнес-додатків, інтенсивно використовують дані. Багатоядерні серверні процесори intel ® використовуються в різноманітних 64-розрядних серверах1, дозволяючи оптимізувати і масштабувати обчислювальні середовища і максимально підвищити ефективність використання серверів, забезпечуючи при цьому необхідний потенціал для розвитку.

Процесори intel ® для робочих станцій

Робочі станції з процесорами intel ® xeon ® w5590 на базі нової мікроархітектури intel ® під кодовою назвою nehalem мають інтелектуальні інструменти підвищення продуктивності, які надають необхідні ресурси для виконання найскладніших завдань. Проектуйте, моделюйте і виконуйте візуалізацію швидше за допомогою інноваційних платформ на базі процесорів intel.

Процесор intel ® atom ™ для нетбуків і неттопів

Процесор intel ® atom ™ нового покоління, призначений для нетбуків і настільних пк початкового рівня, побудований на базі 45-нанометрової виробничої технології intel ® з металевими затворами і діелектриками hi-k, яка дозволяє створювати більш компактні і енергоефективні пристрої. Крім того, в новий процесор вбудована графічна підсистема.

Процесори сімейства intel ® core ™

Нові процесори intel ® core ™ для мобільних пк відкриють перед вами нові можливості для використання розумної продуктивності. Пк на базі процесорів intel ® core ™ для мобільних пк забезпечують стабільну продуктивність для повсякденних додатків і мають достатній запас ресурсів для підвищення швидкодії при роботі з ресурсоємними завданнями. При цьому вони можуть довше працювати в автономному режимі, забезпечуючи додаткову свободу дій.

Процесори сімейства intel ® celeron ®

Процесори intel ® celeron ® – недороге рішення для базових мобільних ПК. У поєднанні з наборами мікросхем intel ® express серії 4 і intel ® 965 express, ці процесори intel ® celeron ® забезпечують видатну економію.