Проектори М серії від Samsung

489

Samsung Electronics представив нову лінійку проекторів М-серії: M200, M220, M250, M205, M225, M255, призначену для представників департаментів продажу, бізнесменів і тих, хто часто робить виїзні презентації. При тому, що кожна з моделей М-серії важить всього 2,5 кг, вона здатна забезпечувати яскравість до 2 500 ANSI.

Нові проектори Samsung М-серії з яскравістю від 2 000 до 2 500 ANSI і роздільною здатністю XGA дозволяють їх власнику працювати практично з будь-якими мультимедійними форматами: відео, аудіо, фото, текстовими документами і PDF-файлами. Здатність проектувати на екран соковиті кольори при яскравому денному світлі забезпечує електронно-оптична система 3LCD. За тисячні частки мікросекунд з допомогою особливих діхроічних дзеркал світло від лампи розбивається на три основних складових з яких формуються зображення, після чого, ці зображення складаються, перетворюючись на екрані в яскраву картинку, не утомляющую глядача.

Передвстановлені режими роботи нових проекторів М-серії—Стандарт, Презентація, Текст, Кіно, Гра або Вибір користувача—дозволяють оптимізувати передачу сигналу, супроводжуючи його автоматичної корекції вертикальних трапецеїдальних спотворень. У проекторах передбачена можливість ручного фокусування оптики і зумування, що робить їх встановлення більш гнучкою. Всі моделі М-серії здатні транслювати телевізійний сигнал DTV, однак M205, M225, M255 поряд з аналоговими входами і цифровим входом HDMI додатково оснащені роз’ємами RJ45 і USB. Це розширює можливості проекторів для об’єднання їх у корпоративні мережі і дозволяє проводити конференції, аудиторні заняття і т. п., керуючи ними дистанційно з загального сервера, а також дистанційно відслідковувати такі параметри, як витрата лампи, температуру всередині корпусу і стан фільтру. Крім того «топові» моделі лінійки оснащені спеціальною вбудованою програмою для перегляду файлів Microsoft Office і Adobe PDF, фото, аудіо – і відеоданих без конвертації безпосередньо з USB-накопичувача.

Моделі М-серії відповідають високим екологічним стандартам. Рівень шуму проекторів не перевищує 31 дБ. Якщо умови роботи проектора обмежуються невеликим приміщенням або маленьким екраном, то включається режим економії енергії, який на 1/3 знижує яскравість. Це дозволяє не тільки заощаджувати електроенергію, але і збільшує термін служби лампи до 5 тис. годин.