Програма microsoft onedrive перетвориться на гарбуз на windows 7 і windows 8 з 1 березня 2022 року

25

Microsoft намагається підштовхнути більше людей до переходу на нові версії windows. Компанія попередила, що настільний додаток onedrive перестане синхронізуватися з персональними комп’ютерами під управлінням windows 7, 8 і 8.1 з 1 березня 2022 року. Сам додаток перестане отримувати оновлення з 1 січня.

Зрозуміло, користувачі зможуть і далі використовувати веб-інтерфейс для доступу до файлів, але комфорту це, зрозуміло, нікому не додасть.

Бізнес-клієнтам “пощастило” трохи більше, та й то не всім. Microsoft прив’язує корпоративну підтримку onedrive до циклу windows для відповідних машин. У користувачів windows 7 і 8.1 на робочих місцях буде час до 10 січня 2023 року (кінець розширеної підтримки обох платформ), а користувачам windows 8 в прольоті нарівні з рядовими користувачами.

Microsoft не особливо соромиться, описуючи причини такого кроку. За словами розробників onedrive, це допоможе “зосередити ресурси” на новіших платформах і технологіях windows. Іншими словами, якщо вам потрібна безперебійна синхронізація файлів через onedrive, апгрейд систем неминучий.