Prology анонсувала новий портативний навігатор iMap-507A

460

До кінця 2010 року Prology оновлює модельний ряд сучасних портативних навігаторів, представляючи нову модель iMap-507A. Серцем моделі є новий процесор Atlas V, який забезпечує високу швидкість обробки даних і при цьому істотно економить споживану енергію. Навігатор оснащений програмним забезпеченням «Навітел», яке надає інформацію про більш ніж 120 тис. населених пунктах, близько 1150 з них забезпечені HD-картографією. При цьому відображення карт може проводитися як в звичному 2D, так і в модному і ще більш зручному 3D-режимі.


Prology iMap-507A

Зрозуміле управління Prology iMap-507A здійснюється за допомогою кольорового сенсорного РК-монітора з діагоналлю 127 мм (5 дюймів). Біля екрана достатньо великі кути огляду, що дає змогу водієві розмістити навігатор в зручному для себе місці в салоні автомобіля, не побоюючись за якість і чіткість зображення.

Навігатори Prology нового покоління, такі як iMap-507A, мають у своєму арсеналі широкий список мультимедійних функцій. Модель вміє відтворювати музичні файли, замінюючи при цьому MP3-плеєр (слухати можна як через вбудований динамік, так і з допомогою навушників). Крім цього, користувачеві доступний перегляд відеороликів, зображень і читання текстових документів формату txt. Об’єм вбудованої пам’яті навігатора складає 2 Гб, його можна розширити, використовуючи карту пам’яті microSD, для якої в пристрої передбачений спеціальний слот. Новий гаджет сумісний з зовнішніми джерелами інформації завдяки Mini-USB інтерфейсу.