Prology DVD-2040U: новий автомобільний DVD-ресивер

577

Виробник автомобільної аудіо/відео техніки Saturn High-Tech представить на суд автовласників нову модель DVD-ресивера Prology DVD-2040U.


Prology DVD-2040U

Prology DVD-2040U – автомобільний ресивер монтажного розміру 1din. Ця система може відтворювати як музичні, так і відео формати: DVD, CD, MP3, MPEG4, JPEG. Зображення може бути виведене на зовнішній монітор, який можна підключити до магнітоли через спеціально передбачений для цього відеовихід RCA. Простий в налаштуванні і при пошуку радіостанцій високошвидкісний PLL тюнер з пам’яттю на 18 радіостанцій забезпечить якісний прийом сигналу в FM і УКХ.

Підтримка USB і наявність слота для карт пам’яті SD дозволить використовувати такі альтернативні носії інформації, як карти пам’яті SD і USB-сумісні пристрої (флешки, MP3-плеєри). Виведення звукового сигналу зі стороннього джерела (наприклад MP3 плеєра) на автомобільну аудіосистему можливий також через лінійний стереовхід Mini-Jack, розташований на орендованій передній панелі.

Ресивер може управлятися за допомогою поворотно-натискного енкодера, розташованого на панелі ліворуч і парних вертикальних кнопок зі спокійною підсвічуванням. В комплект приладу входить пульт ДУ, з яким управління системою буде ще більш зручним.

На передній же панелі розташувався досить великий дисплей з високою контрастністю і інформативними символами.

Вихідна потужність вбудованого в Prology DVD-2040U підсилювача складає 50 Вт на кожен з 4-х каналів. Модель оснащена аудіо/відеовходом RCA, 4-х канальний аудіовихід RCA, також, тут передбачений окремий лінійний вихід на сабвуфер.

Новинка надійде в продаж в листопаді 2010 року.