Prology DVS-1140: мультимедійний центр з вбудованим РК монітором

450

Prology представив новий автомобільний мультимедійний центр з вбудованим в передню панель, РК-монітором з сенсорним управлінням Prology DVS-1140.


Prology DVS-1140

У повністю знімну передню панель, що відкидається Prology DVS-1140 вбудований кольоровий широкоформатний РК-монітор з діагоналлю 77 мм з системами кольоровості PAL і NTSC. Новинка підтримує формати DVD, CD, MPEG4, JPEG і MP3, а завдяки підтримці файлової системи Giga MP3 цей ресивер здатний програвати до тисячі композицій з одного DVD диска.

Prology DVS-1140 зчитує файли з карт пам’яті SD і має інтерфейс USB, тому улюблені музичні композиції, фотографії або відео можна відтворювати не тільки з звичних дисків, але і з сучасних цифрових носіїв інформації. Слот для карт пам’яті SD і щілинний дископрийомник розташовані за передньою панеллю пристрою, виконаної з високоякісного чорного пластику з обробкою під алюміній. Поряд з USB входом на стильною передньої панелі розташований аудіо/відео вхід Mini-Jack. C його допомогою Ви зможете підключити додаткове зовнішнє джерело аудіо чи відео, наприклад, MP3-плеєр. Крім універсального входу в мультимедійному центрі передбачені 4-канальний лінійний аудіовихід і лінійний вихід на сабвуфер. Вихідна потужність Prology DVS-1140 4х55 Вт.

Prology DVS-1140 має вбудований високошвидкісний цифровий PLL-тюнер з пам’яттю на 18 радіостанцій. Головний пристрій може стати Вашим незамінним помічником у паркуванні, для камери заднього огляду передбачений спеціальний лінійний відеовхід.