Prology iMap-600M: новий портативний навігатор

287

На російський ринок надійшла портативна навігаційна система Prology iMap-600M. Модель відрізняє великий і яскравий сенсорний РК-монітор діагоналлю 152 мм. На Prology-600M встановлено вітчизняне програмне забезпечення «Навітел Навігатор».


Prology iMap-600M

Одним з привабливих сервісів навігаційного програмного забезпечення є позначення POI (points of interest) – точок інтересів, які надають інформацію про визначні пам’ятки, ресторанах та інших цікавих і корисних місцях, сервісних центрах, АЗС і т. п. Вони завантажуються разом з картами і припускають автономне оновлення деяких розділів (наприклад, камери стеження). Також в базу POI можна додавати свої власні об’єкти, таким чином, користувачеві надається можливість максимально персоніфікувати карту. Приємною здасться можливість відображення карт не тільки в звичному 2D, але і в 3D режимі.

Крім самої навігації, Prology iMap-600M реалізовано досить багато мультимедійних можливостей, таких як прослуховування аудіо, перегляд відеороликів і фотографій, можливість читання текстових файлів (підтримувані формати: MP3, WMA, WAV, WMV, 3GP, MP4, AVI, JPG, TXT). Робота аудіоплеєра можлива у фоновому режимі, тобто вказуючи Вам маршрут, навігатор відтворювати музичний файл.

Об’єм внутрішньої пам’яті пристрою розрахований на 2 Гб, але його можна розширити до 18 Гб за рахунок карти пам’яті mini-SD, для якої передбачений спеціальний слот. За допомогою інтерфейсу USB пристрій легко з’єднується з зовнішніми носіями інформації, що володіють аналогічним роз’ємом.

Навігатор Prology iMap-600M надійде в продаж в кінці 2010 року.