Prology випустила автомобільний мультимедійний центр MDD-716S

507

Модельний ряд Prology поповнився автомобільним мультимедійним центром MDD-716S. модель має екран діагоналлю 7 дюймів. РК-дисплей поєднує в собі функції сенсорної панелі управління з графічним інтерфейсом, яка дозволить навіть недосвідченому користувачеві легко і швидко зорієнтуватися в управлінні численними функціями цього пристрою. Комплектацією передбачений пульт ДУ, а наявність інтерфейсу SWC дозволить підключити управління мультимедійної системи до резистивним кнопок на кермі автомобіля.


Prology MDD-716S

Система може відтворювати більшість цифрових форматів аудіо і відео (DVD, CD, MP3, MPEG4, JPEG) , а також підтримує файлову систему Giga Mp3, що дозволяє зчитувати до тисячі музичних файлів з одного диска. У конструкції центру передбачено інтерфейс USB і аудіо/відеовхід Mini-Jack, які зручно розташувалися на передній панелі.

Прийом сигналу забезпечується високошвидкісним цифровим PLL тюнером. Його пам’ять розрахована на передустановки 30 радіостанцій (18 FM/УКВ і 12 для СВ діапазону). А розширена версія RDS, передбачає режим EON, забезпечить у разі необхідності автоматичне перемикання системи на прийом спеціальної інформації для водіїв транспортних засобів (наприклад, про стан дорожнього руху), якщо ця інформація передається радіостанціями тієї ж мережі.

Центр має в своєму розпорядженні 4-канальний аудіовихід RCA і окремим лінійним виходом на сабвуфер. Спеціально для камери заднього огляду в MDD-716S передбачений RCA відеовхід.